Regisztráció Elfelejtett jelszó

Politika totyik

Re: nincs cím

#458743 zeeh_ Előzmény: #458742

LOL :)))

Hát ezért ez a nagy dráma, hirdetik a nemzeti hőstettet. :)))

http://www.imagebam.com/image/231e36166291017

Egy jó komment az FB oldaláról:

"Megköszönjük a magát hősnek beállító LMP-nek, ha a következő első ülésre beadványt fogalmaznak meg, amiben az áll, hogy a képviselő lemond az ingyen laptopról, ingyen telefonról, ingyen autóról, mentelmi jogról - ezzel vállalva az ittas vezetés, tilosban parkolás, stb. büntetéseket -, ingyen luxus utazásokról közpénzen, a személyi titkárokról - akik semmittevésért kapnak fizetést -, ingyen ebédről, ingyen újságról, ingyen bérelt lakásról, maximalizálni kérik az országgyűlési képviselők fizetését tokostul-vonóstul-frakciób​an végzett tevékenységestül, másodállásostul, szakértői díjastul havi bruttó 500 ezer forintban, lemondanak a 13. havi, 14. havi, 15. havi fizetésekről, kötelezi a képviselőt, hogy mondjon le polgármesteri, iskola igazgatói, egyéb cégekben végzett titulusáról, ezzel csakis a választópolgárok érdekeit képviselve a napi 8 órás munkaidőben, részt vállalva a parlamenti munkában, nem alvással, olvasással, alkoholizálással, újság olvasással, internetezéssel, lógással, üdülgetéssel töltve az üléseket. Ha ezeket a célokat tűzi ki céljául az LMP, már elmondhatjuk, hogy a közért tesz, hisz fölöslegesen, ablakon kidobott milliárdokat spórol a magyarságnak. Ha ezek megvannak, hihető, hogy a közért akar tenni. Amíg saját bankszámlája nagyságáért "dolgozik", amíg nevetséges ál-letartóztatással dicsekszik, amíg öten ülnek a Tisztelt Házban, amíg luxus üdülésen vesz részt közpénzeken a rokon, családtag, szerető személyi titkárával, havonta, szemrebbenés nélkül zsebre vágva olyan havi jövedelmet, amit az átlagember 50 év alatt sem kap meg, pedig dolgozik, munkahelyre bejárva, ott felelősséggel, megfeszített tempóban dolgozva, addig a fene el nem hiszi, hogy a magyarságért tesz bármit. Az MSZP-vel karöltve végrehajtott, nevetséges színjátékot köszönjük, de túl átlátszó volt, mintsem hihető lenne. Változás csak akkor lesz, ha minden politikus eltűnik a színről és nép fog össze, nélkülük. Ha még mindig van olyan magyar, aki az országot 8 éven keresztül szétlopó MSZP-nek egyetlen szavát elhiszi, az megérdemli a sorsát. Amíg van ember, aki nem látja át, hogy a Győzike show, Való Világ és egyéb agymosásra kitalált műsorok a néphülyítést szolgálják, addig nehéz lesz pártfüggetlen, a népért tenni akaró szakértői kormányt felállítani. De legyen annyiban igaza a saját magát - a semmiért - hősnek kikiáltó, jelenleg vagyonokat az államkasszából elherdáló politikusnak, hogy tavasszal lesz folytatás. Politikusok nélkül, a jelenleg a bársony páholyokban tespedő képviselők, vezetők, sőt az előző kormány bársony székeiben tespedő képviselők, vezetők számon kérésével, felelősségre vonásával, az általuk ellopott milliárdok államkasszába való visszatélével. Boldog Karácsonyt mindazoknak, akik becsülettel végzik a dolgukat, zokszó nélkül tűrik, hogy éjt nappallá téve, minimálbérért dolgoznak, évek óta munkát keresnek, röviden mindazoknak, akik még soha, semmivel nem rövidítették meg sem az országot, sem a választópolgárokat. Mindenkinek, aki akár tettben, akár gondolatban a magyarságért küzd és tervez, még üres pénztárcával is. A mi zsebünkből, az áldozatok árán saját zsebüket tömőknek mielőbbi lelkiismeret vizsgálatot kívánok!"

Ez mekkora egy .asz... …

#458742 zeeh_

Ez mekkora egy .asz...

Ilyen ütemben még kb. 1 nap és nemcsak nemzeti hősnek fogja magát tekinteni az újracsomagolt libsi pártjával együtt, hanem még talán bead egy törvényjavaslatot, hogy legyen piros betűs ünnepnap december 23. :))

https://www.facebook.com/vagogabor

Igazi "magyar" nevek a lelkes kommentekben:

Eckhardt, Rosenberg, Gerlach, Priszinger...

Ezek így ünneplik a karácsonyt.

Re: nincs cím

#458731 Tomi Vercetti Előzmény: #458729

Bár jobban belegondolva...

Megvennék a legutolsó legrosszabb csapatot, és ölnék bele a pénzt változatlan (vagy még rosszabb) eredmények mellett. Na így mindjárt jobban hangzik! :-)))

Milyen is lenne a szeret…

#458724 Netmaster

Milyen is lenne a szeretet ünnepe zsidózás nélkül.

Re: nincs cím

#458720 GáborGábor Előzmény: #458719

Zsidó csak zsidóval tud jó üzletet kötni, olyat, amiben mindketten jól járnak.

Az politikusok asszisztálnak, az állam lavíroz, az adófizetők meg, fizetnek ...

Re: nincs cím

#458719 matgab Előzmény: #458710

Persze, az okos zsidók, aki a hülye állammal üzletelve mindig nagyon okos, míg az állam végtelenül hülye.

Most már csak azon csodálkozom, hogy az állam miért csak az ilyen zsidókkal meg az egyéb haveri kutyákkal üzletel, illetve csak az ilyen típusú ügyletekben ennyire "hülye"??

Kb. olyan, mikor az Szdsz kifejtette, hogy az állam rossz tulajdonos, miközben ők vezették az államot.

Re: nincs cím

#458710 Koffein Előzmény: #458627

Ugyebár az állam és a zsidó közt az a különbség, hogy a zsidó saját pénzén veszi, az állam meg az adófizetők pénzén, így az egyiknek érdeke alacsonyan venni, a másiknak, vagyis az államnak tök mindegy, mert szorít egyet a népen a plusz adók révén és vásárol egy foci klubot.

És miért? Mert a miniszterelnök szereti a focit... és örüljünk, hogy nem az F1-et szereti, mert akkor az egész F1 jogait felvásárolná a magyar állam Ecclestone bácsitól, csakhogy elmondhassuk, hogy a mienk... :)

jobb ,ha az ember nem is…

#458700 Sumér harcos

jobb ,ha az ember nem is olvas politikai hireket sem,tv-t be sem kapcsolja...

itt vannak időzitve a láncosok tegnap...a karácsonyt nem ünneplők...most miért nem wellneselnek vhol helyette?biztos az ország sorsa izgatja őket,biztosan...

ez a fradi ingatlan is...hát szavak nincsenek...

Re: nincs cím

#458664 KawaBazsy Előzmény: #458637

Meg a 400 sem.. :-) Anno még 2009-ben hirdettünk meg két állást, középfokút, marketingest meg ügyintézőt, mindkettőre efelett jelentkeztek.

Re: nincs cím

#458637 pepe01 Előzmény: #458605

Igen pontosan, mai napig a hirdetésekben középfokú végzettséghez kötik. Tudod, mostanában sok munkaadóval találkozom, elmondásuk szerint egy új állásra 10-15 ember minimum jelentkezik, de nem kirívó az 50 sem.

Re: nincs cím

#458627 matgab Előzmény: #458605

Ki érti ezt??? 2008-ban az ingatlanpiaci válság előtt McCabe megvette a Fradi ingatlanjait mindenfajta járulékos költséggel, jogokért fizetett díjjal, illetékkel beleértve 4,5 milliárd forintért.

Most, 2011-ben, hogy az ingatlanárak zuhantak 30%-kal és Mc Cabe nem teljesítette a szerződés szerint kötelezettségeit, az állam visszavásárolja tőle nettó 6,2 milliárdért!!!

http://index.hu/belfold/2011/12/23/75_napra_is_elzarhatjak_a_szabalysertoket/

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/otmilliardert-vasarolja-vissza-az-allam-a-fradi-palyat-2110318

eszem fas.zom megáll!

Mondjuk ezek a zsidók hogy nem tudnak soha rosszul járni az állammal szemben az adófizetők pénzén????????

Re: nincs cím

#458605 kosami Előzmény: #458582

Banki ügyintézőnek ? Nem mondod komolyan. Csak az ismeretségi körömben vannak vagy öten akiket mezei értségivel alkalmaznak. Igaz nem mai csirkék ,mert hölgyekről van szó, de még eddig egyikőjüket sem küldték továbbképzésre. Bár lehet hogy a kezdőket már kötik valami végzettséghez

Re: nincs cím

#458582 pepe01 Előzmény: #458371

Azért szomorú ez a történet, mert már a banki ügyintézőknek is minimum egy közgáz diploma az elvárás. Aztán persze még megversenyeztetik egymással őket több fordulón keresztül.