Regisztráció Elfelejtett jelszó

Humor

Öreg székely ül a háza k…

#455827 Bendeguz

Öreg székely ül a háza kertjében és pipázik. Kiabálva rohan feléje az unokája.

- Nagyapa, nagyapa! Medve van a háztetőn!

Az öreg szippant egyet a pipából és így szól:

- No, akkor hozd a kutyát, a puskát meg a petrencés rudat.

- Minek ennyi minden, nagyapa?

- Én majd felmászok a tetőre, a petrencés rúddal lepiszkálom a medvét, te meg ráereszted a kutyát, hogy harapja le a tökeit.

- De minek a puska?

Az öreg megint szippant a pipából és azt mondja:

- Ha netalán a medve piszkál le engem, akkor lelövöd a kutyát.

Re: nincs cím

#455716 matgab Előzmény: #455427

Egy férfi meséli a barátjának

- A múltkor, amikor hazamentem a munkából, a feleségem szexi fekete

fehérneműben fogadott, két fekete bársonypánttal a kezében, és azt mondta

"Kötözz meg és azt tehetsz, amit csak akarsz!"

- És? - kérdezi türelmetlenül a barát.

- Hát megkötöztem és elmentem a hevarokkal piálni!

‎-Apu, a te ájfonodon va…

#455427 Koffein

‎-Apu, a te ájfonodon van 3G?

-Van, de ha felszívod, szétverem a fejed!! :D :D

Mi a különbség egy Traba…

#455423 Ibiza

Mi a különbség egy Trabant és a Ford között? - ??? - A Trabanttal meg lehet fordulni, de a Forddal nem lehet megtrabantulni.

Re: nincs cím

#454981 Előzmény: #454900

Számomra az echte originál El'qrós népszavazós :)

Egy orvos összegyűjtötte…

#454941 kosami

Egy orvos összegyűjtötte a legérdekesebb szövegeket, amiket prosztatavizsgálat közben mondtak a páciensek:

1. Óvatosan, doki, már ott jár, ahol eddig még ember nem járt!

2. Megtalálta már Amelia Earhartot?

3. Még hall engem?

4. Megérkeztünk már? Megérkeztünk már? Megérkeztünk már?

5. Tudja, Arkansasban már törvényes házasok lennénk.

6. Talált taposóaknát, Főnök?

7. Hé! Most má tudom, mit éreznek a bábok!

8. Doktor Úr, szóljon, ha találkozik AZ önbecsülésemmel!

9. Nem volt APEH ellenőr korábban?

10. Írna egy igazolást a feleségemnek, hogy nem ott hordom az agyam?

Katolikus hetek a McDona…

#454910 kosami

Katolikus hetek a McDonald's-ban:

Csokis shake: 300 Ft

Vaníliás shake: 300 Ft

Dicsértesshake: 200 Ft

Tagadhatatlanul jelen va…

#454733 Fornit

Tagadhatatlanul jelen van közéletünkben a Magyar Gárda jelenség. Kielemezték megbeszélték, gyakorlatilag tudjuk hogy a sötét zsarnokok ellen küzdő nemes grál lovagok szerint ez egy antiszemita fasisztoid mozgalom (a népszabiban is megírták), tudjuk hogy a mocskos komik ellen küzdő feddhetetlen keresztes lovagok szerint ez egyenruhásbűnözés, tudjuk hogy a kurucinfó és társai szerint az ország egyetlen jövöje és megmentői, tudjuk hogy az etnikai kisebbég szerint több mint aggasztó rásszisták, és tudjuk hogy a szomszédos országbeliek szerint revizionista félkatonai alakulat, van akik szerint neonác ifjú nyilasok, és van akik szerint spontán hazafias önszerveződés, és tudjuk hogy a buz1k szerint.... izé ezt nem is tudjuk mert nem járunk ilyen helyekre. Így azt hogy a buizbárok félhomályában miként vélekednek a témáról homály fedte.. eddig:

Nade ha azt mondják hogy "sz0pjatok le" az náluk szitkozódás, vagy a szimpátia jele:))??

Re: nincs cím

#454209 Koffein Előzmény: #454204

most ez mi volt? hogyan kell túlélni bp-et? :)

semmi tanácsot nem adott, pedig már vártam valami velős sztorit a nagy bartostól :D

A Nagy Bartos Pösten jár…

#454204 Fornit

A Nagy Bartos Pösten járt tegnapelőtt: