Bazz, ilyen is van?! :)))
Öreg székely ül a háza kertjében és pipázik. Kiabálva rohan feléje az unokája.
- Nagyapa, nagyapa! Medve van a háztetőn!
Az öreg szippant egyet a pipából és így szól:
- No, akkor hozd a kutyát, a puskát meg a petrencés rudat.
- Minek ennyi minden, nagyapa?
- Én majd felmászok a tetőre, a petrencés rúddal lepiszkálom a medvét, te meg ráereszted a kutyát, hogy harapja le a tökeit.
- De minek a puska?
Az öreg megint szippant a pipából és azt mondja:
- Ha netalán a medve piszkál le engem, akkor lelövöd a kutyát.
Egy férfi meséli a barátjának
- A múltkor, amikor hazamentem a munkából, a feleségem szexi fekete
fehérneműben fogadott, két fekete bársonypánttal a kezében, és azt mondta
"Kötözz meg és azt tehetsz, amit csak akarsz!"
- És? - kérdezi türelmetlenül a barát.
- Hát megkötöztem és elmentem a hevarokkal piálni!
-Apu, a te ájfonodon van 3G?
-Van, de ha felszívod, szétverem a fejed!! :D :D
Mi a különbség egy Trabant és a Ford között? - ??? - A Trabanttal meg lehet fordulni, de a Forddal nem lehet megtrabantulni.
Egy orvos összegyűjtötte a legérdekesebb szövegeket, amiket prosztatavizsgálat közben mondtak a páciensek:
1. Óvatosan, doki, már ott jár, ahol eddig még ember nem járt!
2. Megtalálta már Amelia Earhartot?
3. Még hall engem?
4. Megérkeztünk már? Megérkeztünk már? Megérkeztünk már?
5. Tudja, Arkansasban már törvényes házasok lennénk.
6. Talált taposóaknát, Főnök?
7. Hé! Most má tudom, mit éreznek a bábok!
8. Doktor Úr, szóljon, ha találkozik AZ önbecsülésemmel!
9. Nem volt APEH ellenőr korábban?
10. Írna egy igazolást a feleségemnek, hogy nem ott hordom az agyam?
:) legnagyobb: maradjon a szobában a Gyuri, Kósa, Lázár..:)
Katolikus hetek a McDonald's-ban:
Csokis shake: 300 Ft
Vaníliás shake: 300 Ft
Dicsértesshake: 200 Ft
Nekem a tárgykörben továbbra is a Jobbikos a csúcs! :-)
Tagadhatatlanul jelen van közéletünkben a Magyar Gárda jelenség. Kielemezték megbeszélték, gyakorlatilag tudjuk hogy a sötét zsarnokok ellen küzdő nemes grál lovagok szerint ez egy antiszemita fasisztoid mozgalom (a népszabiban is megírták), tudjuk hogy a mocskos komik ellen küzdő feddhetetlen keresztes lovagok szerint ez egyenruhásbűnözés, tudjuk hogy a kurucinfó és társai szerint az ország egyetlen jövöje és megmentői, tudjuk hogy az etnikai kisebbég szerint több mint aggasztó rásszisták, és tudjuk hogy a szomszédos országbeliek szerint revizionista félkatonai alakulat, van akik szerint neonác ifjú nyilasok, és van akik szerint spontán hazafias önszerveződés, és tudjuk hogy a buz1k szerint.... izé ezt nem is tudjuk mert nem járunk ilyen helyekre. Így azt hogy a buizbárok félhomályában miként vélekednek a témáról homály fedte.. eddig:
Nade ha azt mondják hogy "sz0pjatok le" az náluk szitkozódás, vagy a szimpátia jele:))??
Vége a nyolcadiknak is...
http://1.bp.blogspot.com/_t0Ube_PdYpE/SaMBqk6t3RI/AAAAAAAAACY/2RAQ5T-GDRE/s320/kerijozsi.jpg