Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Koffein Előzmény: #454204

most ez mi volt? hogyan kell túlélni bp-et? :)

semmi tanácsot nem adott, pedig már vártam valami velős sztorit a nagy bartostól :D