Regisztráció Elfelejtett jelszó

Humor

Re: nincs cím

#453505 Wall street Előzmény: #453503

Mikulás az etióp gyerekekhez ! - Miért vagytok ilyen soványak ? - Mert nem eszünk eleget ! - Hát mivel nem esztek így ajándék sincs !

Re: nincs cím

#453503 Wall street Előzmény: #453502

Télapó befogja a rénszarvasokat a szánkó elé, elindul a faluba az ajándékokkal. Megáll az első háznál, felmászik a tetőre, lemászik a kéményen, bemegy a hálószobába, megsimogatja az ott alvó gyereket, beteszi a cipőbe az ajándékot, kimegy a hálószobából, kimászik a kéményen, lemászik a tetőn, felül a szánra, megy tovább. A 2. háznál megáll, tetőre fel, kéményen le, szobába be, stb. stb. A sokadik háznál megáll, felmászik a tetőre, lemászik a kéményen, bemegy a hálószobába, megsimogatná az ott lévő gyereket, de egy gyönyörű fiatal nő alszik ott meztelenül.

Télapó elkezd morfondírozni

- Ha most megteszem azt, amit szeretnék, akkor nem érdemlem meg a Télapó nevet...

De ha nem teszem meg azt, amit szeretnék, akkor nem férek ki a kéményen... :D

Re: nincs cím

#453502 Wall street Előzmény: #453501

A 20 éves "gyerek" levelet ír a Mikulásnak

Kedves Mikulás! Kérlek legyen világbéke!

Válasz: Lehetetlent nem tudok teljesíteni.

A gyerek: Akkor értsem meg a nök gondolkodását.

Mikulás: Fiam, hogy is volt az a világbékés dolog?

Levél a télapónak: Szia …

#453501 Wall street

Levél a télapónak: Szia mikulás bácsi józsi vagyok! Szeretnék kérni karácsonyra egy tűzoltóautót mert kértem régebben is tőled de nem hoztál kérlek ha tudsz akkor teljesítsd a kívánságom. Józsi!

válasz a télapótól: kedves józsi! Az a tervem ha alusztok akkor rátokgyútom a házad így annyi tűzoltóautód lesz h már nem tudod őket hova rakni! A télapó!!!

Repülőgép nagy nehezen l…

#453496 kosami

Repülőgép nagy nehezen leszáll, a pilóta alig bírja megállítani a gépet

a pálya végétől egy méterre, és miután letörölte az izzadságot a

homlokáról, így szól:

- Ez meleg volt, ez a leszállópálya alig száz méter hosszú!

- És húsz kilométer széles - néz ki a másodpilóta az ablakon.

Re: nincs cím

#452926 matgab Előzmény: #452689

Egy idős néni sétálgat az utcán, egyszer csak meglát egy jósdát.

Gondolja, ő még szeretne élni, kíváncsi, milyen lesz a jövő, így hát

betér oda.

Leül a jósnővel szemben.

- Azt szeretném tudni, hogy mi lesz velem 20 év múlva. - mondja a néni.

A jósnő ránéz, kicsit csodálkozik, hiszen látja, hogy elég öreg, de

azért elkéri a tenyerét és elkezdi olvasni a jövőt.

- Látok egy pasast New York-ban - mondja meglepetten a jósnő.

- Ohhh - mosolyodik el a néni.

- Látok egy fiatalembert Párizsban is.

- Húúú!

- És egy jóképű férfit Chicagóban.

A néni hangosan kacarászik, a jósnő nem hisz a saját szemének, de aztán

egyszer csak megszólal:

- Jaj, megvan! Maga jövő héten felajánlja a szerveit.

A 78 éves Gyuri bácsi már alig tud járni. Szomszédja, hogy feldobja az

öreg hangulatát, azt mondja neki:

- Jöjjön, Gyuri bácsi, elmegyünk kurvázni.

- Jaj fiam, nem megy az már nekem.

- Dehogynem! Kiállunk a sarokra és aki arra jön, mind lekurvázzuk.

Egyenlő jogok.

Férj a feleségnek:

- Gondoltad volna drágám, hogy a házastársakat ugyanolyan jogok illetik

meg?

- Fogd be a pofád Béla és vasalj tovább!

Ajándék ...

Feleség a férjének:

- Szívem, tudod mit szeretnék az ötvenedik születésnapomra? Egy nercet

vagy egy rókát.

- Rendben van, nekem mindegy, de a ketrecet neked kell tisztítanod!

Drága otthon.

Férj hazaér, párja dühösen rátámad:

-Te szemétláda! Hogy kerül ez a női bugyi a kabátod zsebébe?

A férj hűvösen végigméri:

- A szomszéd adta ide. Tegnap nála hagytad!

Végrendelet

- Hallom meghalt az anyósod. Hány éves volt?

- Hetvennyolc.

- Az elméje még ép volt?

- Az csak holnap fog kiderülni, ha felbontjuk a végrendeletét.

Könyvek

A férj a könyvespolcon válogat, sorra szedi le a könyveket.

Megkérdi a felesége:

- Mit csinálsz?

- A Kovácsék jönnek vendégségbe.

- És gondolod, hogy ellopják a könyveket?

- Nem. Felismerik.

Az anyós felhívja orvos vejét.

- Fiam, kificamodott a bokám, most mit csináljak?

- Sántítson mama! Sántítson!

- Mi a különbség az anyós és a lapos elem között?

- Az elemnek van pozitív oldala is ...

Megfigyeltétek már, hogy az idős házaspároknak van egy jól bevált közös

nyelvük, amit csak ők ketten értenek?

A múltkor a nagyszüleimnél voltam látogatóban. A nagyapám kinyitotta az

egyik szekrény ajtaját, és keresgélni kezdett a polcokon. A nagymama

megkérdezte:

- Mit keresel?

- Semmit!

- Az nem ott van, hanem az ágy alatt!

A férje temetése előtt az idős özvegyasszonytól megkérdezi a

temetkezési vállalkozó:

- Hány éves volt a férje, asszonyom?

- 98. Két évvel idősebb nálam.

- Akkor ön most 96?

- Igen. Arra céloz, hogy talán nem is érdemes már hazamennem?

A dohányzás ártalmairól készül egy tévéműsor, egy orvosszakértő is részt

vesz. Több vendéget is meghívnak a stúdióba, megkérdezik az öreg Józsi

bácsit

is, mi a véleménye.

- Én már 12 éves korom óta dohányzom, aztán látja, mégis megértem a

hetvenet! - mondja az öreg a riporternek.

- Jó, jó, - szól közbe az orvos - de ha nem dohányozna, talán már 90 is

lehetne.

Két pasi nézegeti az italát a drinkbárban. Hirtelen az egyik felkiált:-

Öregem, láttál már jégkockát lyukkal a közepén?! - Persze, 15 éve vagyok

nős....

- Pista bácsi, sajnos van egy rossz hírem.

- Jaj, nekem, mi az?

- Sajnos a bal oldala hamarosan teljesen le fog bénulni.

Erre Pista bácsi felülről belenyúl a gatyájába, láthatóan megmarkolja

és áthúzza a jobb oldalra:

- Akkor mentsük, ami menthető!

Tűz volt a kórházban. Miután eloltották a tüzet, a tűzoltók főnöke

jelenti a főorvosnak.

- A tüzet eloltottuk. Az alagsorban találtunk három áldozatot.

Mesterséges légzést alkalmazva kettőt sikeresen visszahoztuk az

életbe, a harmadik sajnos nem járt sikerrel.

A főorvos elájul, - mikor magához tér, mondja a tűzoltónak:

- Tudja maga azt, hogy az alagsorban nincs semmi más, csak a hullaház?

Cseng a telefon a kórház belosztályán, az ügyeletes nővér veszi fel

a hívást. - Jó napot kívánok.

- Nagy Józsefné a 3-as szobában fekszik. Négy napja jött be

szívpanaszokkal. A hogyléte felől szeretnék érdeklődni.

- Igen, most néztem éppen a kórlapját. Az EKG-ja kifogástalan, a

vérképe is problémamentes, kisebb szívidegessége lehetett, a hétvégén

hazamehet. Ön hozzátartozója?

- Nem, nem vagyok hozzátartozója. Én vagyok Nagy Józsefné. De ebben a

kib...ott kórházban senki nem mond nekem semmit...

Egy ember, csikorgó fékekkel megálló taxiból ugrik ki a badacsonyi

kikötőben. A hajó kb. tíz méterre a parttól. Kofferét nagy ívben a

hajóra dobja, szó nélkül a vízbe veti magát, majd pár karcsapás után

csuromvizesen felkapaszkodik a fedélzetre.

- Sikerült! - lihegi elégedetten.

- Az biztos - szól az egyik matróz-, de nem tudott volna várni, amíg

kikötünk?

Egy Rocker 10 évvel ezelőtt hajótörést szenvedett egy lakatlan szigeten.

Egyik nap közeledni lát valamit a tengeren, hajónak kicsi, ezért

kíváncsian várja, mi lehet az. Egy gyönyörű női búvár lépked ki a

partra és megáll

a Rocker előtt.

- Mondd, Rocker, mikor gyújtottál rá utoljára?

- 10 éve, mikor hajótörést szenvedtem.

Erre a nő a búvárruha egyik zsebéből elővesz egy doboz cigit,

meggyújt egy szálat és a Rocker szájába adja.

- És mondd, Rocker, mikor ittál utoljára egy jó Whiskeyt?

- 10 éve, mikor hajótörést szenvedtem.

Erre a nő elővesz egy üveg jóféle italt és átnyújtja a Rockernek,

majd lassan lehúzza a cipzárt a ruháján, ahonnan két gyönyörű mell

bukkan elő.

- És mondd, Rocker, mikor érezted magad utoljára igazán jól?

- Istenem, csak azt ne mondd, hogy van nálad egy motor is

Gyurcsány F., M1-en mond…

#452513 Sigorszky

Gyurcsány F., M1-en mondja: " Október 8-9-én tört ki nálunk a válság."

Jó, hogy azt nem mondta, hogy nyolcadikán fél hat előtt 3 perccel.

Ez vastagon a humor topikba való! (És ez az ember akarja leváltani Viktort....)

Jön egy nő a dokihoz, ké…

#452510 KawaBazsy

Jön egy nő a dokihoz, kékre-zöldre verve, mire a doki felkiált:

- Istenem, mi történt magával? A nő sírva mondja:

- Akárhányszor jön haza az uram részegen, mindannyiszor megver ...

- Hmm, - mondja az orvos - tudok erre egy teljesen biztos és hatásos szert!

Azután, hogy az ura hazaért, vegyen egy csésze kamillateát és öblítse vele a torkát, és alaposan öblögessen!

Két hét múlva jön ugyanez a nő a dokihoz; virágzóan néz ki és mondja:

- Doktor úr, ez csodálatos, amit javasolt!

Képzelje, jön az uram holt részegen én meg csak öblögetem, és öblögetem a torkom, ő meg nem bánt engem...

- No látja! - mondja a doki szerényen - egyszerűen csak kussolni kell ..