Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Wall street

Levél a télapónak: Szia mikulás bácsi józsi vagyok! Szeretnék kérni karácsonyra egy tűzoltóautót mert kértem régebben is tőled de nem hoztál kérlek ha tudsz akkor teljesítsd a kívánságom. Józsi!

válasz a télapótól: kedves józsi! Az a tervem ha alusztok akkor rátokgyútom a házad így annyi tűzoltóautód lesz h már nem tudod őket hova rakni! A télapó!!!