Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Sigorszky

Gyurcsány F., M1-en mondja: " Október 8-9-én tört ki nálunk a válság."

Jó, hogy azt nem mondta, hogy nyolcadikán fél hat előtt 3 perccel.

Ez vastagon a humor topikba való! (És ez az ember akarja leváltani Viktort....)