Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Humor

Re: Beeee-Beeeee!!!

#452481 matgab Előzmény: #452395

‎- Ha lopnál 1,2 milliárd forintot akkor hol bújnál el??

- A parlamentben, ahol a többiek is...

Beeee-Beeeee!!!

#452395 Fornit

Mondja valaki hogy a britek nem birkabszaó perverzek... :))

- Sheepnoises please.

- Sheepnoises???

- Yeah, please.

- Beeeeeeee!

- Beeeeeee!

-Beeeeeeee!

- BEEEE-EEEE!!!!

:)))))

Re: nincs cím

#451137 Wall street Előzmény: #451136

A rendőrök az országúton leintenek egy Ladát. Látják, hogy a hátsó ülésen három birka utazik, a sofőr pedig nagy zavarban van.

- Nem lopta ezeket a birkákat? - kérdik a sofőrtől.

- Dehogy loptam, ők akartak velem jönni!

- Hogy-hogy?

- Megkérdeztem tőlük, beszálltok-e, mire azt felelték hogy: beee.

Re: nincs cím

#451134 Wall street Előzmény: #451132

A siófoki Fő téren szerencsétlenkedik egy német Opel, utasai láthatóan keresnek valamit. A téren ácsorog két rendőr. A kocsi melléjük gurul.

- Sprechen sie deutsch? - hajol ki a vezető.

A két rendőr rázza a fejét, hogy nem érti.

- Do you speak english?

Ismételt fejrázás.

- Parlez vous francais?

Továbbra is semmi, az autós bosszúsan továbbhajt. Az egyik rendőr megszólal:

- Azért nem ártana már megtanulnunk egy idegen nyelvet!

A másik legyint:

- Minek? Látod, ezek is hány nyelven tudtak, és mire mentek vele?

Re: nincs cím

#451132 Wall street Előzmény: #451131

A rendőr megállít egy autóst:

- Megbüntetem önöket, túl sokan utaznak!

- De biztos úr - mondja a sofőr -, ez az Audi ötszemélyes, és mi is öten vagyunk.

- Ne szórakozzon velem - válaszol a rendőr -, az van ráírva, hogy Audi Quattro.

- Szóljon inkább a társának! - vitatkozik tovább a sofőr.

- Nem lehet, mert nem ér rá. Éppen most érkezett egy házaspár egy Fiat Uno-val.

Az étterem annyira zsúfo…

#451131 Wall street

Az étterem annyira zsúfolt, hogy egy vacsorázni betérő férfi más lehetőség híján odalép egy magányosan ülő hölgyhöz, és udvariasan megkérdezi, volna-e az asztalnál szabad hely.

- Pimasz disznó! -kiáltja válaszul a hölgy. - Hogy én lefeküdjek magával? Soha!

Mindenki a férfit nézi, aki vörös képpel odébb kullog, és letelepszik a bárpult mellé. Némi idő elteltével a hölgy feláll az asztaltól, és odamegy a megszégyenített férfihoz:

- Ne haragudjon rám. Viselkedéspszichológus vagyok. Az imént csak egy tesztet csináltam. Kíváncsi voltam, hogyan reagál egy ilyen inzultusra. A férfi hirtelen elordítja magát:

- Micsoda? Tízezret egy éjszakáért? Hát mit képzelsz magadról, anyukám?

?????????????

XD

Egy férfi bemegy a tetov…

#451122 kosami

Egy férfi bemegy a tetováló szalonba, majd közli a mesterrel, hogy egy szép,

piros, Ferrarit szeretne a farkára tetováltatni.

Rendben. - mondja a mester és

elkezdi rajzolni az autót, igazítja, színezi majd így szól:

- Uram, nem akarja a kedves feleségét is behozni hozzám?

Hogy teljes legyen a kép, neki meg csinálhatnék egy csinos kis garázst, és

ha hazamegy biztosan be tud majd parkolni a Ferrarival.

A férfi meghökkenve mondja:

- Na de mit képzel?! Én meleg vagyok és ezt sértésnek veszem!

Elkezd hebegni a mester: - Jajjajj! Elnézést kérek! Nem akartam megsérteni.

Csinálja tovább a kocsit, majd így szól a végén:

- Uram, ez nagyon jól sikerült!

Esetleg nem kíván egy traktort csináltatni a zacsira?

- Traktort?!

- Persze. Ha elakad a Ferrarival a sz.rban, legyen mivel kihúzni!

A fizikusok bújócskáznak…

#450978 Wall street

A fizikusok bújócskáznak és Ohm a hunyó

Mindenki talál magának búvóhelyet csak Newton nem

Erre rajzol a földre egy kockát és beleül

Ohm végez a számolással meglátja Newton és így szól

-megvagy Newton

-haha nem is

-mert?

-mert 1 newton vagyok vagyok 1négyzetméteren valójában pascalt találtad meg.... :D :D

Hatalmas dugó az M1-es a…

#450107 Ibiza

Hatalmas dugó az M1-es autópályán. Helikopterek, tűzoltók, és persze rengeteg autó. Fiatal srác járkál a kocsik közt, és kopog a szélvédőkön. Megkérdezi az egyik sofőr: - Mi történt? - Arab terroristák fogságban tartják Orbánt, 10 millió dollárt követelnek érte, vagy lelocsolják benzinnel, és elégetik. - A többiek mennyit adtak? - Hát nem mindenki egyformán, de az előtted álló 2 litert...