Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Wall street Előzmény: #451132

A siófoki Fő téren szerencsétlenkedik egy német Opel, utasai láthatóan keresnek valamit. A téren ácsorog két rendőr. A kocsi melléjük gurul.

- Sprechen sie deutsch? - hajol ki a vezető.

A két rendőr rázza a fejét, hogy nem érti.

- Do you speak english?

Ismételt fejrázás.

- Parlez vous francais?

Továbbra is semmi, az autós bosszúsan továbbhajt. Az egyik rendőr megszólal:

- Azért nem ártana már megtanulnunk egy idegen nyelvet!

A másik legyint:

- Minek? Látod, ezek is hány nyelven tudtak, és mire mentek vele?