long bukó short bukó. nyerő bukó..ez a hét bukta.
ne röhögj figuramanó, aki tud az tud bukni shortal is :D
ja ha úgy nézzük akkor 22 ezer óta sortolom, csak a bővítés vágta vissza az ampert :)
Short bukó :D
giga short bukó...eddig :)
én 17.240 - 17900 óta shortolom... célár 14.000 (idénre)
nemtudom Csányi ma hány milliárdért vett OTP -t..de kifogyhatatlan az öreg bukszája :D
fiúk,milyen poziba vagytok én mini long bukóba ülök
http://www.forexpros.com/indices/indices-futures
itt van a bux 14 írják
köszönöm :)
http://www.forexpros.com/markets/hungary
magyar rv-ék
551vétel 588eladás
majd keresünk oldalt, csak most Markerssel tökölök, minden instrumentumot eltüntettek, újra kell mindent építenem, most nyitottam még csak ki, és most volt ez a Béta váltás. Grrr
tudnátok adni egy real-charts oldalt? napokon belül beszart mind amit használtam :(
aztamindenit...
Itt Sárváron van 4 pénzváltó is..de csak a túristák váltogatnak..meg akik külföldön dolgoznak...
mondjuk nekem is van pár euróm..amit még akkor szereztem mikor 265-273 volt...már be kéne váltani...
Megkérdeztem, de bambán bámultak rám, hogy mit kíváncsiskodom ott. Többnyire eladnak úgy véltem, de kegyetlen hogy megy a váltónak. Lemerült a nagy telcsim, de kicsivel csináltam képet, ha tudom feltöltöm majd.
Olaj már 101.75.
Begyűrűzik majd az infláció még jobban.