Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1112

Re: nincs cím

#444928 BudFox Előzmény: #444916

nemtudom Csányi ma hány milliárdért vett OTP -t..de kifogyhatatlan az öreg bukszája :D

Re: nincs cím

#444916 Hathor Előzmény: #444912

551vétel 588eladás

majd keresünk oldalt, csak most Markerssel tökölök, minden instrumentumot eltüntettek, újra kell mindent építenem, most nyitottam még csak ki, és most volt ez a Béta váltás. Grrr

Re: nincs cím

#444911 BudFox Előzmény: #444907

aztamindenit...

Itt Sárváron van 4 pénzváltó is..de csak a túristák váltogatnak..meg akik külföldön dolgoznak...

mondjuk nekem is van pár euróm..amit még akkor szereztem mikor 265-273 volt...már be kéne váltani...

Re: nincs cím

#444910 Hathor Előzmény: #444908

Megkérdeztem, de bambán bámultak rám, hogy mit kíváncsiskodom ott. Többnyire eladnak úgy véltem, de kegyetlen hogy megy a váltónak. Lemerült a nagy telcsim, de kicsivel csináltam képet, ha tudom feltöltöm majd.

Olaj már 101.75.

Begyűrűzik majd az infláció még jobban.