Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1112

Re: nincs cím

#444203 BudFox Előzmény: #444076

Ehh....biztos tele volt mutyival a BÉT...szóval az új igazgatónak is feltűnt gondolom...aztán ezt a lépést tette....

szóval valamiben tényleg mesterkedtek sokszor ezek a francos nagykutyák..nem véletlenül volt sokszor olyan furcsa sok minden ? :D

Re: nincs cím

#444076 macika Előzmény: #444040

A Budapesti Értéktőzsde Zrt. Vezérigazgatója a „Budapesti Értéktőzsde Zártkörűen Működő

Részvénytársaság Szabályzata a BÉTa Piac Működéséről” című szabályzat (a továbbiakban: Szabályzat)

8.2.11. és 11.1.j) pontjai szerinti eljárva jelen határozattal a BÉTa Piac vonatkozásában az alábbi limiteket

állapítja meg 2011. november 15. napjától:

A Napi Ajánlatszám Limit értéke 20.000 ajánlat/Kereskedési Nap/Kereskedő.

Az Ajánlatbeviteli Csúcsterhelés Limit értéke 10 ajánlat/másodperc/Kereskedő.

Indokolás

A Szabályzat 8.2.11. pontja szerint „a Szolgáltató meghatározza az egy Kereskedési Napra vonatkozó Napi

Ajánlatszám Limitet és az Ajánlatbeviteli Csúcsterhelés Limitet, melynél adott időszakban több ajánlatot a

Kereskedő nem jogosult az Ajánlati könyvben rögzíteni. A Szabályzat 11.1.j) pontja szerint a Vezérigazgató

határozattal jogosult dönteni a Napi Ajánlatszám Limit és az Ajánlatbeviteli Csúcsterhelés Limit

meghatározásáról”.

A fentiekre tekintettel a Vezérigazgató a rendelkező részben foglaltak szerint határozott.

A Budapesti Értéktőzsde Zrt. Vezérigazgatója a „Budapesti Értéktőzsde Zártkörűen Működő

Részvénytársaság Szabályzata a BÉTa Piac Működéséről” című szabályzat (a továbbiakban: Szabályzat)

11.1.a) és 11.2. pontjai szerinti eljárva jelen határozattal elfogadja a Szabályzat alábbi pontjainak

módosítását:

A Szabályzat 2. fejezete (Fogalmak) alábbi fogalmakkal kerül kiegészítésre:

Ajánlatbeviteli

Csúcsterhelés Limit Kereskedési időben egy Kereskedő által a Piacra egy másodperc alatt maximálisan

bevihető ajánlatok száma, függetlenül az ajánlatok irányától, típusától, fajtájától és

időbeli hatályától.

Napi

Ajánlatszám Limit Egy Kereskedő által egy Kereskedési Napon a Piacra maximálisan bevihető

ajánlatok száma, függetlenül az ajánlatok irányától, típusától, fajtájától és időbeli

hatályától.

A Szabályzat 6.2. pontjának megszövegezése az alábbiakra módosul:

6.2. A Szolgáltató az alábbi esetekben függesztheti fel a Kereskedő kereskedési jogát:

a) Amennyiben a Kereskedő kereskedési joga a Budapesti Értéktőzsde Zrt. tőzsdei

kereskedésének részvény szekciójában felfüggesztésre kerül;

b) A Napi Ajánlatszám Limit és az Ajánlatbeviteli Csúcsterhelés Limit megsértése esetén;

c) Amennyiben a Kereskedő a jelen Szabályzat rendelkezéseit olyan súlyosan vagy

ismétlődően megszegi, hogy az a kereskedési jogának felfüggesztését indokolja;

d) A BÉTa Piaci Kereskedési Szabályzatban meghatározott egyéb esetekben.

A Szabályzat 8.2. pontja kiegészül az alábbi 8.2.11. ponttal:

8.2.11. A Szolgáltató meghatározza az egy Kereskedési Napra vonatkozó Napi Ajánlatszám Limitet és az

Ajánlatbeviteli Csúcsterhelés Limitet, melynél adott időszakban több ajánlatot a Kereskedő nem

jogosult az Ajánlati könyvben rögzíteni.

A Szabályzat 11.1. pontja kiegészül az alábbi j) alponttal:

[11.1. Vezérigazgató határozattal jogosult dönteni az alábbiakról:]

j) A Napi Ajánlatszám Limit és az Ajánlatbeviteli Csúcsterhelés Limit meghatározása.

A Szabályzat fenti módosításai 2011. november 14. napján lépnek hatályba.

Re: nincs cím

#444040 BudFox Előzmény: #443959

Köszi Hathor az SMS -t...éppen most értem haza.... látom jól beverték még a BUX -ot..

volt értelme fölhúzni pénteken....annak aki azt a nagy Short Coveringet erőltette tuti megérte jó magasról 3000 felettről kiszórni az OTP -jét :D

na egyenlőre nem kelett …

#444015 lyonell

na egyenlőre nem kelett zárnom a pénteki euró shortokat.De gyanús......

Re: nincs cím

#444002 Margaretta Előzmény: #443995

A mostani tőzsdés környezetben meg kell becsülni a nyerőt és zárni. Örülni kell frankón még akkor is, ha többet nyerhettél volna.

Re: nincs cím

#444001 Margaretta Előzmény: #443993

Alakzatokból én is bírok célárakat számolni...

Itt ülök évezredek óta a hati és oti longjaimban...

Egyedül csak a dax kedvenc részvényeim tartják bennem a lelket:)

Micsoda dilemma. Itt van…

#443995 Fornit

Micsoda dilemma. Itt van 500 pont nyerő bruttó oszt zárjak/tartsam/bővítsek...

Naponta küzdenék ilyen problémákkal... :)))

Re: nincs cím

#443976 Frontin Előzmény: #443968

Pont ezen agyalok én is, hogy vajon mit akarnak vele csinálni. Talán most már megvárják vele a gyj.

Re: nincs cím

#443968 Waszeitung Előzmény: #443959

Mollyt kicsit kellene megmozgatni hogy irányt találjunk innen...vagy pattanjon innen vagy törjék le.

Re: nincs cím

#443951 kelvin Előzmény: #443842

Rendben értem. Orosz válság is szép történet volt.

A hatit 17400-ig várom vissza, majd onnan újabb mélypontra (ciklikus chat alapján).

Esni gondolom azért esünk, mert sikertelen kötvényaukció,nem kell imf kijelentés, leminősítés (ez már nem ígéret, tény). Tudom beáraztuk a bóvlit előre valamennyire. De azt se felejtsük, hogy pénteken über nagyot ugrottunk, annak korrekciója, bár -6% OTPben korrekciónak kicsit erős.