Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #443959Köszi Hathor az SMS -t...éppen most értem haza.... látom jól beverték még a BUX -ot..
volt értelme fölhúzni pénteken....annak aki azt a nagy Short Coveringet erőltette tuti megérte jó magasról 3000 felettről kiszórni az OTP -jét :D