Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

Re: Tűzoltásra kell a kormánynak a Rába

#441864 Sumerologo Előzmény: #441810

Ma nem megy a "bót". Vagy elfogytak a haverok pakkjai. vagy még alszanak.:)

Re: Tűzoltásra kell a kormánynak a Rába

#441810 vincentlauria Előzmény: #441534

régi megfigyelésem, ha pénzt akarsz keresni, ne olvasd a shortfóliót, vagy tedd az ellenkezőjét, amit szakértenek... télleg vicc

amúgy nem eladó a rába pakkom 815-ért

Re: nincs cím

#441643 pepe01 Előzmény: #441640

Jól értem, hogy az állam 815-ért lesz kegyes elvenni tőlem a Rába papírjaimat?

Re: nincs cím

#441640 Sumerologo Előzmény: #441617

Így van, csak gyűjtögessenek még.

Az első eladandó (mini) próba pakkomat betettem 1200-ra.

Hátha holnap is 40 %-os sávszélesítés lesz...:)

Re: nincs cím

#441617 apafi Előzmény: #441565

Letesztelték, mennyi van a piacban :)

Olvasom, hogy megvan az államnak a píze a felvásárlására.

Kicsit azért gyűjtögessenek még :D

Csak nem most dobták az …

#441565 zeeh_

Csak nem most dobták az utóbbi 2 hónapban vett srv-t?

~95K

Re: Tűzoltásra kell a kormánynak a Rába

#441541 Fornit Előzmény: #441534

Szóval a népességnövekedésnek is köze van a felvásárláshoz... Happy dayz jön a dolgozóknak, amíg legyártják a kis tűzoltópalántákat :))

Re: Tűzoltásra kell a kormánynak a Rába

#441539 hAliG Előzmény: #441534

Jah, görények. A címből egyből arra gondoltam, hogy "azonnal dobni kell" a rv-ket..

Hangulatkeltő egy csorda ez..

Re: nincs cím

#441501 zeeh_ Előzmény: #441493

Ez is benne van, mint írtam azt reggel, hogy az MNYP pakkot szórják gratis hozammal. Meglátjuk idővel. Én itt már nem piszkálom, 60-70 pont már vonzóbb lenne, de 25-ért nem kockázatom meg azt, hogy lehet, kitömnek és az egészből nem lesz semmi.