Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

Re: nincs cím

#441473 zeeh_ Előzmény: #441470

Épp azt nézem, hogy miközben látszólag patthelyzet van, már 500 milliónál tart a forgalom 632 db mellett. Egy óra alatt 26 millával nőtt a forgalom.

Elég sokan odaadják a papírt. Ha már alig lesz valaki, akkor ugranak egy szintet és valahol 800 körül fogják venni szerintem. Meglesz az 50% +1, ha ennyire odaadják az államnak a papírokat.

Re: nincs cím

#441470 Sumerologo Előzmény: #441451

Ahhoz képest, hogy különböző fórumokon - szakmai érvekkel alátámasztva - 2500, 1800-as fair árfolyamokról zengtek a dalok, szépen odaadja a sok birka 790-793-ért. A 815-ös fix ár sem kell nekik, illetve a 40 %-os sávszélesítés adta lehetőséget sem várják meg (869). Nem véletlenül tették ennyire a bővítést, valószínű még ennyit is hajlandóak adni érte a "vevők".

Megérdemli ez a népség a jelenlegi és múltbéli vezetőit.....

Re: nincs cím

#441432 Atesz11 Előzmény: #441425

Mikor 500 környékén volt az FHB-vel egyetemben,az FHB mellett döntöttem;kár vóót.

ha es amennyiben megtort…

#441332 Passionata

ha es amennyiben megtortenik a tulajdonszerzes akkor marad NYRT vagy kivezettetik,ha maradnak a tozsden akkor mi a forgatokonyv irany del?

Hát... Aki ma ebbe eddig…

#441331 zeeh_

Hát... Aki ma ebbe eddig belevett, az nem nagyon nyert a bulin

788

Re: nincs cím

#441316 zeeh_ Előzmény: #441314

Én egyelőre nem, 796-ot nekem már nem ér a több bizonytalansági faktor miatt

Új Randi végre jelzi, ha egy papír felfüggesztésre került, de még nem az igazi

Ránézésre 790-ig elmehet…

#441299 zeeh_

Ránézésre 790-ig elmehet akár, de az látszik, hogy nincs még tele a könyv ész nélküli ajánlatokkal.

Re: nincs cím

#441292 hosszhuszár Előzmény: #441284

ha komoly a dolog, kiszívnak mindent, 50+1-ig...

Kérdés, stratégiával csinálják e, vagy ész nélkül, ( mol)

Re: nincs cím

#441288 zeeh_ Előzmény: #441284

Én 800 felett se venném, sok még a bizonytalansági tényező, de az besz*rás lenne, ha a végén az MNYP pakkot zúdítanák rá a tömegre és nem is lenne a felvásárlásból semmi.