Jobb híjján mit tehetnék?
:)
(ez afféle kaján vigyor akart lenni ...)
A Jobbikból - egy korábbi linkre visszaemlékezve - valóban hiányzik a kormányzáshoz, a helyes kormányzáshoz való gazdasági szellemi háttér.
Az ideológia adott, a támogatás ezáltal meg is van. De a gazdaság vezetése nem csak ezen múlik ...
Szélmalomharcról jut eszembe ... Az MSZP után a FIDESZ miért is nem tette meg (sőt!) a megfelelő lépéseket a beígért változások terén?
Soroljam az elhangzott ígéreteket?
;)
Sajnos nem elég a kormányrúdhoz ülni. Azt irányítani is tudni kell.
A FIDESZ kezdeti lépései nekem is tetszettek. De nagy a nyomás rajtuk és fővonaluk nem enged meg radikálisabb lépéseket - amik ugye, már a szélsőjobbra hajazna ...
Tehát vagy lenyelik a buktát és gazdaságilag instabil lesz az ország vagy valami komolyabbat kellene elővenni a kalapból. Az adók emelése és új adók kivetése (burkolt formában is) nem lehet megoldás, mivel így is röhej tárgya vagyunk mindenhol az EU -ban.