Regisztráció Elfelejtett jelszó

MOL fórum

Áááá már húzzák fel. Túl…

#419523 lagwagoner

Áááá már húzzák fel. Túl nagy a hurrá optimizmus. ;-)

Re: nincs cím

#419481 zeeh_ Előzmény: #419465

100 milliárd alapból + 250 milliárd ÁFA, ez a 350 a minimum, de ennél valószínűleg több lesz.

15500 vajon kitart-e? Közel van és már látható.

Re: nincs cím

#419428 zeeh_ Előzmény: #419423

Mai aljjal (15550) számolva azért -153 milliárd a Szurgut pakkon kemény dió.

Re: nincs cím

#419379 Fornit Előzmény: #419374

Ez az amit nem tudok, és amig ezt lezúzták 16k-ra OTP-t békén hagyták. Aztán amig ez stagnált, öntötték azt. RG, MTel meg nyugton hagyva -1% alatt.

(Amíg nem jön a max 5ft ban rögzített percdíj, tradelőknek meg az ingyen nyugtató)

Re: nincs cím

#419374 zeeh_ Előzmény: #419322

Lézernek talán volt olyan javaslata is, hogy a CHF hitelesek ezentúl ingyen benzint kapnak vagy most ezt pl. mire fel öntik?