16295-nél eladtam.
16000? vagy alatta inkább?
Ez olyan lesz, mint az első negyedévre jósolt 3200-as OTP. :)
16250 körül lehet a nyitó jelen állás szerint.
Hmm, tényleg, lehet belőle ford. fej-váll is akár, de majd meglátjuk.
Futik elkezdtek zöldülni.
akkor legyen itt Egon is :)
http://ard-lb.kbcequitas.hu/ard/l/ayoKzzOXWt9Avw5VqqwkdeFyzzLCSWs3/206705/index.htm
"Heti:
Súlyos esés a hét első napján, amely újra a 12300 alatti rés betöltését helyezi célkeresztbe."
Nem emlékszem rájuk, TVK-t egyébként se figyelem.
Ma OV fél 4-től bejelent valamit. Gondolom a 100 milliárdnyi nadrágszíjhúzás forrása és az államadósság további csökkentése az eddig eladott, megörökölt részvény pakkokból. Remélem, a MOL-t nem adták el. :)
Zotya: Majd Egon megmondja a tutit. :D
nagy pakkokat csak extra felárral adnak mindenhol
ez így működik mindenhol
a tvk harcra nem tudom emlékszel.e? vagy a borsodchem orosz megvételére. ezek mind mind extra hozammal keltek el
Nyilván egyben nem lehetne, de azért ha van ideje és ne kergeti a tatár, be lehet kapcsolni azt a porszívót...
Futik nem festenek egyelőre túl jól, esélyes, hogy benéz ma 16k alá, de nem kéne neki... Főleg, hogy tegnap belevettem 2 részletben. :)
ez az, hogy most nem úgy tűnik, hogy innen a "fel" kezdődne....
és az összeomlás-guru is megszólalt, hogy 60% az esélye a W-nek...
lehet hogy korrigál picit, de lehet hogy nem
egyelőre nem úgy festenek ma a dolgok
off: marsika tegnap eladta a médiását, ezért szenvedett vele 300 forinttól,
re 1000 ĐĐ
Nyitok NYESZ számlát, még nem döntöttem el, hogy Nutex, Telekom vagy MOL kerül rá:D
azért ha a piacon akarna valaki ekkora mennyiséget össze vásárolni akkor 30-40e fölött volna csak lehetséges.
arculatváltás: fordulóponthoz érünk hamarosan. :)
no, de az off-nak vége. :)
én csak azért vettem mol-t, mert tegnap nagyot esett, és bízom abban, hogy ma legalább a felét korrigálja. lépésemet semmi más nem irányította, csak a megérzés és remény. :)
Fogtam is a fejemet, amikor megláttam anno a hírt, hogy cirka 22400 Ft/db áron megvették az idióták a Szurgut pakkot. Főleg úgy, hogy látszott, már kifutotta magát a piac egy időre, nincs további tér nagyon felfelé.
Azért díjaznám, ha nem nézne le 16 alá és célba venné a sáv tetejét.