Regisztráció Elfelejtett jelszó

MOL fórum

Re: nincs cím

#419221 Zotya32 Előzmény: #419217

12000-es szintekről írnak a szakik szerte a webes oldalakon... :)

ami aggaszt, hogy vmiért, a PETI kicsit lassan reagál a mol-os megbízások feldolgozására... a b-s papíroknál pikk-pakk megtörténik, itt meg másodpercekig nem történik semmi...

Re: nincs cím

#419220 Zotya32 Előzmény: #419212

el is adtam 16095-ért... megijesztett az a 8k 16100-on... mindegy, most 15850-re álltam, hátha öntik még tovább..

Nagyon nem akarják 16500…

#419064 zeeh_

Nagyon nem akarják 16500 fölé engedni, szépen adagolták a pakkokat.

Re: nincs cím

#419048 Chaby Előzmény: #419042

várjuk ki a végét. Ha napi maxra kötik záróban, nem kell elővennie :))

Re: nincs cím

#419046 zeeh_ Előzmény: #419040

Holnap lehet, megint leküldik 16k-ra, esetleg alá, hogy jól betojassanak mindenkit.

Margaretta, amit betettél BUX chart, nem MOL. ;)