Regisztráció Elfelejtett jelszó

ECONETka

Re: nincs cím

#414173 exmnbs1 Előzmény: #414156

"On September 16, 2004 has started Programata Plovdiv Info and since September 31 – Programata Stara Zagora. The distribution of the publication covers both cities."

szeptember 31.-étől)))))))))))

Re: nincs cím

#414003 macika Előzmény: #413818

Az EST MEDIA Vagyonkezelő Nyilvánosan Működő Részvénytársaság (1036

Budapest, Lajos u. 74-76., Cg. 01-10-043483) bejelenti, hogy a saját

részvényeire 2011. szeptemberi határidőre nyitott 20 darab (20.000

darab törzsrészvénynek megfelelő) vételi kontraktust 2011. augusztus

24-én 268 forintos részvényenkénti átlagáron továbbgörgette 2011.

decemberi határidőre. A tranzakcióra tőzsdei ügyletben, az Equilor

Befektetési Zrt. mint befektetési szolgáltató igénybevételével

került sor.

Budapest, 2011. augusztus 25.

Re: nincs cím

#413818 Zotya32 Előzmény: #413813

1 milliárdos nyereség

re: tódi :)

biztos lesz benne sok szép színes ábra, ami a jövőt fogja szemléltetni, és az is lehet, hogy jártak tp-nél meseórákat venni. :)

Re: nincs cím

#413584 Zotya32 Előzmény: #413529

sajnos ez maradt, hogy baccák meg.

Balázs Cs. is eljátszotta a "befektetés a jövőbe" mesét, azt is elhittem sokáig

re: 230 -> 55, aztán a rádiós hírnél végre sokkal több papírral ki tudtam pici nyerővel szállni.

Re: nincs cím

#413525 Zotya32 Előzmény: #413522

jók ezek a tolvaj trükkök; hoztak 9e ft-ot; idő kellett a kiismeréséhez, de ha ez megvan, akkor lehet vele forintozni :)

a keget is, és az ecot is leforintoztam, persze nem az aljáról, de még így is jól jártam. :)

Re: nincs cím

#413332 zeeh_ Előzmény: #413325

Megvetették az Econettel a Szigetet baromi drágán.

Most a román és a bolgár lapok jönnek. Kérdés, hogy mennyiért?!

Remélhetőleg ősszel átmegy a B ligába, semmi keresnivalója az A-ban.