Jó biznisz lesz ez is... :D
"On September 16, 2004 has started Programata Plovdiv Info and since September 31 – Programata Stara Zagora. The distribution of the publication covers both cities."
szeptember 31.-étől)))))))))))
ex-nek:
http://www.sapteseri.ro/en/about-us/
http://www.programata.bg/?p=2&l=2&c=1
pénzügyi adatokat nem kerestem, ezek csak a honlapok, olvasható betűkkel :)
Az EST MEDIA Vagyonkezelő Nyilvánosan Működő Részvénytársaság (1036
Budapest, Lajos u. 74-76., Cg. 01-10-043483) bejelenti, hogy a saját
részvényeire 2011. szeptemberi határidőre nyitott 20 darab (20.000
darab törzsrészvénynek megfelelő) vételi kontraktust 2011. augusztus
24-én 268 forintos részvényenkénti átlagáron továbbgörgette 2011.
decemberi határidőre. A tranzakcióra tőzsdei ügyletben, az Equilor
Befektetési Zrt. mint befektetési szolgáltató igénybevételével
került sor.
Budapest, 2011. augusztus 25.
1 milliárdos nyereség
re: tódi :)
biztos lesz benne sok szép színes ábra, ami a jövőt fogja szemléltetni, és az is lehet, hogy jártak tp-nél meseórákat venni. :)
lehet
képzelheted milyen lesz (
mondjuk ezt mindenki tudja - kivéve marsit
http://www.figyelo.hu/hetilap/20110823/cel_tiszta_lap/
("MINDEN PÉNTEKEN 15 ÉS 16 ÓRA KÖZÖTT KORLÁTOZÁS NÉLKÜL ELÉRHETŐEK A FIGYELŐ HETILAP ZÁROLT CIKKEI" holnap vki ebben az időpontban meglátogatja a fenti linket, és bemásolja ide a szöveget? nem biztos, hogy gépközelben leszek abban az 1 órában. )
sajnos ez maradt, hogy baccák meg.
Balázs Cs. is eljátszotta a "befektetés a jövőbe" mesét, azt is elhittem sokáig
re: 230 -> 55, aztán a rádiós hírnél végre sokkal több papírral ki tudtam pici nyerővel szállni.
jók ezek a tolvaj trükkök; hoztak 9e ft-ot; idő kellett a kiismeréséhez, de ha ez megvan, akkor lehet vele forintozni :)
a keget is, és az ecot is leforintoztam, persze nem az aljáról, de még így is jól jártam. :)
Meg is érkezett alá a vevői puffer, mindjárt 26 régi Forint :)