Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #413522

jók ezek a tolvaj trükkök; hoztak 9e ft-ot; idő kellett a kiismeréséhez, de ha ez megvan, akkor lehet vele forintozni :)

a keget is, és az ecot is leforintoztam, persze nem az aljáról, de még így is jól jártam. :)