Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #413522jók ezek a tolvaj trükkök; hoztak 9e ft-ot; idő kellett a kiismeréséhez, de ha ez megvan, akkor lehet vele forintozni :)
a keget is, és az ecot is leforintoztam, persze nem az aljáról, de még így is jól jártam. :)