hát nem kivették 16-kor a stoppomat. Most már essenek be, hogy új beszállóm legyen..
hát nem kivették 16-kor a stoppomat. Most már essenek be, hogy új beszállóm legyen..
Aktuális elemzés:
A lényege, hogy az arany technikailag jobban néz ki, mint az ezüst.
Ugyanakkor elérte az illető guru úr által számolt még 2009-ben kezdődött emelkedő csatorna tetejét, amikor rövid időre 1900 fölé ment, ezáltal semlegessé vált és a legvalószínűbb szenárió szerint most majd 1650 és 2000 között fog pendlizni.
Az alsó határnál long, a felső határnál short.
Természetesen, ha töri valamelyiket, akkor menekülőre kell fogni.
További jó kereskedést:-DDD
Mármint a nagy cégekre értettem, nehogy valaki személyeskedésnek vegye :-)
Lehet, hogy ez a hirtelen ugrás a rv. piaci esést jelzi előre?
Ez most a szörnyüséges oldalazás időszaka, amikor rengeteg tőkét elégethetsz, ha poziba be-ki ugrálsz.
Szerintem most jobb kivül maradni.
Ismét nem jutottam 44 % haszonkulacs fölé, kénytelen voltam az 1730-40-es csatorna áttörésekor dobni a shortot, még jó hogy zárásban sikerült.
Tényleg, mibe menekül a pénz, ha bezuhannak a tőzsdék, miközben az arany korrekciózik?
Az a kérdés Amerika mit akar, mert alapvetően ők mozgatják még mindig a piacot.
Az első céláram elérte. Itt van a H4 200ema,ami elég jó támasz lehet. Most jöhet az oldalazás! :))
Erősen gyűlik a short állomány, szerintem........
Ők repítik majd az egekbe ismét..))