Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Arany

Re: nincs cím

#413601 Roller Előzmény: #413595

Szerintem nem mostanában lesz kétrugó.Előbb ki kell pihennie,ezt az eszeveszett tempót. Így elsőre azt mondanám,hogy 1700-nál oldalazásba kezd. Itt majd elválik mi lesz. 1540-ig várnám, de a "lufisták" ezt nem biztos,hogy figyelembe veszik!

Sziasztok! Várható vol…

#413583 Roller

Sziasztok!

Várható volt a szakadás Az rsi az egekben hetesen és havin is. Naposon megjött a divergencia is. Lekoppintotta az ezüst lufit.

Shortolom 1910.09-ről :))))

Re: Arany Rally

#413564 Amatoregy Előzmény: #413552

azt mondta tegnap a hirtv hogy:

- az arany ára 10 év alatt 16 %-al emelkedett (azt nem mondta, hogy egy év alatt több mint több mint 50 %-al.)

- meg hogy 2000 fölé is megy.

Úgy hogy full tőkével (szomszédé) long... :DDD

Re: Arany Rally

#413542 hosszhuszár Előzmény: #413540

no, no..

szerintem csak egy kis erőgyűjtés, a nagy reptetés előtt, no meg beszálló gyártás, aztán majd meglátjuk.

a kopasz, szakállas mikor beszél?

Köszi.

Re: Arany Rally

#413532 Amatoregy Előzmény: #413301

ma van egy pf előadás az aranyról és az ezüstről hogy lufit fújnak-e?

Későn indultam el, ezért inkább itthon lezártam az arany shortot 1820-ról, az ezüst még fut...

Re: nincs cím

#412131 Amatoregy Előzmény: #411946

fogalmam sincs. Már lassan van 1 éves arany shortom is. 1297-ről.

Én tág stoppokkal dolgozom.... :DDDD

sp500 shortot közel hat hónap után zártam. Igaz 0-ban, mert a szakadásban el is felejtettem, hogy ott van a zárása...

Kicsit korán vettem 1865…

#411964 TrendMan

Kicsit korán vettem 1865 körül.

Én jelenleg 1910-re teszem a stoppot.

Re: nincs cím

#411946 TrendMan Előzmény: #411715

Én is beshortoltam, de olyan erős a trend, hogy nem vagyok benne biztos, jól tettem-e?

Te hová tennéd a stoppot?