Szerintem nem mostanában lesz kétrugó.Előbb ki kell pihennie,ezt az eszeveszett tempót. Így elsőre azt mondanám,hogy 1700-nál oldalazásba kezd. Itt majd elválik mi lesz. 1540-ig várnám, de a "lufisták" ezt nem biztos,hogy figyelembe veszik!
Szerintem nem mostanában lesz kétrugó.Előbb ki kell pihennie,ezt az eszeveszett tempót. Így elsőre azt mondanám,hogy 1700-nál oldalazásba kezd. Itt majd elválik mi lesz. 1540-ig várnám, de a "lufisták" ezt nem biztos,hogy figyelembe veszik!
Grt!
Mindezek alapján te hová tennéd az ideális kiszálóllót?
Sziasztok!
Várható volt a szakadás Az rsi az egekben hetesen és havin is. Naposon megjött a divergencia is. Lekoppintotta az ezüst lufit.
Shortolom 1910.09-ről :))))
azt mondta tegnap a hirtv hogy:
- az arany ára 10 év alatt 16 %-al emelkedett (azt nem mondta, hogy egy év alatt több mint több mint 50 %-al.)
- meg hogy 2000 fölé is megy.
Úgy hogy full tőkével (szomszédé) long... :DDD
kár volt kilépni. de a vps-t most nem futtattam épen.... :(((
az ezüstre gondoltam. 2000-es követővel ment és a profit negyede maradt meg csak....
durvul, ennek most nem örülök.....
éhes az a disznó, adj neki egy marék makkot...)))
a nagy esésnél is ennyi volt.
Remélem ez most más, de lehet, megint szakad 1-et....
no, no..
szerintem csak egy kis erőgyűjtés, a nagy reptetés előtt, no meg beszálló gyártás, aztán majd meglátjuk.
a kopasz, szakállas mikor beszél?
Köszi.
ma van egy pf előadás az aranyról és az ezüstről hogy lufit fújnak-e?
Későn indultam el, ezért inkább itthon lezártam az arany shortot 1820-ról, az ezüst még fut...
Újabb szakértő nyilatkozott arról, hogy az Arany Rallynak még messze nincs vége:
Mivel ez a cikk épp aznap került fel a netre, amikor az arany korrekciós jeleket mutat, ezért ezt egy erős jelnek tekintem, hogy most tényleg itt a korrekció ideje:-)
fogalmam sincs. Már lassan van 1 éves arany shortom is. 1297-ről.
Én tág stoppokkal dolgozom.... :DDDD
sp500 shortot közel hat hónap után zártam. Igaz 0-ban, mert a szakadásban el is felejtettem, hogy ott van a zárása...
Kicsit korán vettem 1865 körül.
Én jelenleg 1910-re teszem a stoppot.
Én is beshortoltam, de olyan erős a trend, hogy nem vagyok benne biztos, jól tettem-e?
Te hová tennéd a stoppot?
Arany real time árfolyamdiagramjai:
http://dunakanyaridojarasa.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=795&Itemid=803
Arany árfolyamdiagramjai devizanemenként:
http://dunakanyaridojarasa.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=818&Itemid=826