Regisztráció Elfelejtett jelszó

Arany

Én ezt már megint bázisé…

#411029 TrendMan

Én ezt már megint bázisépitésnek látom, mielőtt megy feljebb.

Re: nincs cím

#410732 TrendMan Előzmény: #410716

Nem várom addig, de reális esélye van és a jelenlegi szinten még nem vennék az aktuális viszonylag kis áttéttel arany short certit.

Ez az a szint, ahol a most bevezetett short certi áttétele és az arany árfolyama kedvezően találkozik:-)

Re: nincs cím

#410716 Sumér harcos Előzmény: #410701

magyarul ez azt jelenti,hogy te személyszerint 1870-1880-ig várod az arany árfolyamát?

ahol is vigan shortot dobnál a búbjára...

Megjött az arany short c…

#410701 TrendMan

Megjött az arany short certi, kedvező beszállási pontot olyan 1870-80 közé tenném.

Re: nincs cím

#410372 TrendMan Előzmény: #410317

Utóbbit fejelteném, amekkorákat ugrott, bármikor elmehet 1800-ig.

Mivel én most mh-ről csak OTP Direkten keresztül tudok certit venni, ezért aztán megfontolt befektetési stratégiát követek :-DDD

Re: nincs cím

#410317 Sumér harcos Előzmény: #410307

ja,nincs short lehetőség?

úgy más....

nekem lenne illetve van ...

2000-2200 közötti kiütéssel 95 db short certi

1800-2000 kozött 673db.

de csak nézegetem őket,mert nem ad vmi jó odds-ot.....vhogy indexekre sokkal jobb lehetőségek vannak....

Re: Oldalazás

#407557 Amatoregy Előzmény: #407552

el vagy tünve. Nameg tartozol egy sörrel - ami a kamatok miatt már egy raklapnyira dagadt. Én meg most kezdek aludni.

Re: Oldalazás

#407552 rbbj11 Előzmény: #407467

hiányoltad az interaktivitásom: most mindenkinek állok rendelkezésére, de csak ma este