most néztem a mai aljat. + 2-t kell adni az sl szinthez.
most néztem a mai aljat. + 2-t kell adni az sl szinthez.
meg. Arany certiben, ezüst forex, 41,6 2000 pipes kivetővel. Sl most valahol 40,3 környékén lehet.
Shortod megvan még?
együtt mennek, mindenhova, ha föl, ha le..))
hogy az arany miért nem nézi az ezüst csartot...:?
Ez lenne a válaszod a kérdésedre?
Mágus..))
Mert mintha követnék egymást..))
Taníts még kérlek..))
///látom még nem voltam szép szakmai hozzászólásaid voltak ,)
nem nem megy együtt az olajjal.. de tessék ez a házid miért nem az olajjal együtt mozog?
tök egyszerű..///
Ez lett volna a hozzászólásom de semmi értelme..
Miért nem olajjal együtt mozog arany? mert félünk/tünk usa leminősítéstől, adósságrendezésétől..... mint ördög a tömjénfüsttől..csapdába kerültek minősítő cégek mert könnyedén osztogattak minősítgetéseket másoknak de merik e az oroszlán bajszát húzogatni..ha meg nem merik akkor erősen csorbul a hitelességük.. már ami maradt.
ilyenkor jönnek a a menedék eszközök arany..chf.. stb
remélem most nem lesz igaza..
ezzel a k. marginemeléssel is a chf-et tolják...
ha Bakiba ezüst 27-je bejön akkor ez is meglehet...
:D
Na, az szép volna....:))
vagy éveset és fogalmad se lesz semmiről..
:DDDD
MOndjuk 1200-1300? 5 hónapon belül?
:))
Ok, tartom..::))
Tartsd. Én is vettem kis ideje, nézegesd a hetes vagy a havi gyertyás chartot, ha elbizonytalanodsz :-)
ma reggel vettem.....:((
Pletyka a piacon 2011.08.04 18:15
4,5%-os esett az ezüst és az arany is erőteljesen legörbült napon belül, bár még egyelőre jól tartja magát, hiszen stagnálást mutat a tegnap esti záró értékhez képest. A háttérben az a pletyka áll, miszerint a margin követelmények emelkednének a nemesfémeknél.
itt meg??????????
Hát a zászlóból szerintem kiesett még múltkor,bár a technikai ismereteim ezirányban erősen hiányosak.Ellenben viszont most egy új csatornában trendel felfelé (most 1610-1650 közt van a min ás max) ,aminek már a tetejét is kiszúrta felfele. Ha ezt a csatornát is elhagyja felfele,és még meredekebb lesz a rakéta,akkor utána szokás szerint egy meredek zuhi lehet . Céláram 1700-1730 körül. Onnan várok egy korrekciót. napi RSI-ben még van út felfele ,mint ahogy MACD-ben is a célárig kb. Ráadásul hagyományosan az ősz az arany erős évszaka. 2000 ig nincs lufi azt mondta valaki.
Ibiza kolléga?
megy az olaj után?
:))
Nézek Én mindent, de ez akkor sem pottyan....hogy alá állnék.))
Na, megnézzük hétfőt, oszt döntök..))
vagy nem..