Regisztráció Elfelejtett jelszó

Arany

Re: nincs cím

#405616 Amatoregy Előzmény: #405610

meg. Arany certiben, ezüst forex, 41,6 2000 pipes kivetővel. Sl most valahol 40,3 környékén lehet.

Re: nincs cím

#405605 hosszhuszár Előzmény: #405532

Ez lenne a válaszod a kérdésedre?

Mágus..))

Mert mintha követnék egymást..))

Taníts még kérlek..))

Re: nincs cím

#405532 Ibiza Előzmény: #403896

///látom még nem voltam szép szakmai hozzászólásaid voltak ,)

nem nem megy együtt az olajjal.. de tessék ez a házid miért nem az olajjal együtt mozog?

tök egyszerű..///

Ez lett volna a hozzászólásom de semmi értelme..

Miért nem olajjal együtt mozog arany? mert félünk/tünk usa leminősítéstől, adósságrendezésétől..... mint ördög a tömjénfüsttől..csapdába kerültek minősítő cégek mert könnyedén osztogattak minősítgetéseket másoknak de merik e az oroszlán bajszát húzogatni..ha meg nem merik akkor erősen csorbul a hitelességük.. már ami maradt.

ilyenkor jönnek a a menedék eszközök arany..chf.. stb

Re: nincs cím

#404907 AzHofi Előzmény: #404906

Tartsd. Én is vettem kis ideje, nézegesd a hetes vagy a havi gyertyás chartot, ha elbizonytalanodsz :-)

Pletyka a piacon 2011.08…

#404905 hosszhuszár

Pletyka a piacon 2011.08.04 18:15

4,5%-os esett az ezüst és az arany is erőteljesen legörbült napon belül, bár még egyelőre jól tartja magát, hiszen stagnálást mutat a tegnap esti záró értékhez képest. A háttérben az a pletyka áll, miszerint a margin követelmények emelkednének a nemesfémeknél.

Re: 1700 dollár

#404222 peter12 Előzmény: #402902

Hát a zászlóból szerintem kiesett még múltkor,bár a technikai ismereteim ezirányban erősen hiányosak.Ellenben viszont most egy új csatornában trendel felfelé (most 1610-1650 közt van a min ás max) ,aminek már a tetejét is kiszúrta felfele. Ha ezt a csatornát is elhagyja felfele,és még meredekebb lesz a rakéta,akkor utána szokás szerint egy meredek zuhi lehet . Céláram 1700-1730 körül. Onnan várok egy korrekciót. napi RSI-ben még van út felfele ,mint ahogy MACD-ben is a célárig kb. Ráadásul hagyományosan az ősz az arany erős évszaka. 2000 ig nincs lufi azt mondta valaki.

Re: nincs cím

#403550 hosszhuszár Előzmény: #402637

:))

Nézek Én mindent, de ez akkor sem pottyan....hogy alá állnék.))

Na, megnézzük hétfőt, oszt döntök..))

vagy nem..