Regisztráció Elfelejtett jelszó

MOL fórum

Re: nincs cím

#409303 Chaby Előzmény: #409289

azóta vettem 16150-en, de elnyomtam az eladási árat és a nagyobb pakk el is ment 16150-en :S

rohadt kapkodás...

szerk: vételezve: 16200-on

Re: nincs cím

#409289 Fornit Előzmény: #409284

Épp kérdezni akartam 400 körül mást is foglalkoztatott e a gondolat :))

Cselekvésig viszont nem jutottam el.

Re: nincs cím

#409054 Chaby Előzmény: #409051

én is csak bohóckodok a pozimérettel 1/5-öd pakkok :S

volt olyan pozim ma ami 4 percig volt meg, nevetséges...

Re: nincs cím

#409051 Fornit Előzmény: #409048

Nálam első 15900-16140 Arcpirítóan kicsi darabszámmal, a "kötelezően nyitható minimum" szintem alatti db :)))

Shortom bentmaradt. Mond…

#408560 Fornit

Shortom bentmaradt. Mondjuk 890-en álltam, de láttam már a könyvben.

Legjobb vevő 650 / 780 volt akkor tehát piacin a kb 150pont miatt meg sem próbáltam volna.