Regisztráció Elfelejtett jelszó

ECONETka

Re: nincs cím

#402275 kelvin

ne ezzel

inkább blue chipekkel mégis likvidebbek, azokkal kevesebbet buksz ( otp, mol, richter, mtel)

Re: nincs cím

#402261 kelvin Előzmény: #402258

Megkértem már hogy van hírbontó topik oda tegye ezeket, de süket fülekre talált!

Bár a büdös életben nem …

#402258 Csusza

Bár a büdös életben nem volt econet papperem, de akkor sem értem, hogy jönnek ezek ide.

Kemény vagy, valljuk be...

mitcsináljak evvel norv…

#402104 PRESLEY

mitcsináljak evvel

norvégia lesz egyszer magyarországon is ott ahol sokan vannak

van egy mondás.TARTOZKODJ AHOL SOKAN VANNAK.

Re: nincs cím

#402092 Razamanaz Előzmény: #402047

"Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten!" - a HVIM közleménye Sziget-ügyben

A Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom vezetősége eddig nem nyilvánított véleményt az egyik tagunk által még januárban, a Hajógyári-szigetre bejelentett tüntetés ügyében, a szélsőségesen magyarellenes balliberális média mégis veszett állatként esett neki a mozgalmunknak.

Mi hajlottunk volna a jó szóra, törekedhettünk volna megegyezésre, de azok után, hogy ismételten mocsokáradatot zúdítottak a fejünkre, a Sziget Fesztivál főszervezője pedig a kiválasztottak gőgjével eltelve kijelentette, hogy bárkivel tárgyalna, de velünk, radikálisnak mondott magyarokkal soha, megváltoztattuk az álláspontunkat.

Az utolsó csepp a pohárban az volt, hogy Gerendai Károly főszervező burkoltan több ezer külföldi szélsőbaloldali anarchista támadásával fenyegette meg a tüntetésen részt venni szándékozó magyarokat. Mégis mit képzelnek az elmúlt évtizedekben állami pénzen, adóforintjainkból meghízott kiválasztottak? Minket, magyarokat akarnak megfélemlíteni az idehozott drogos külföldi csőcselékkel?

Most hozták csak meg igazán a kedvünket ahhoz, hogy éljünk törvényadta jogunkkal, és mozgósítsuk a magyar nemzeti ellenállást a törvényesen bejelentett tüntetésre. Üzenjük ezt Gerendai elvbarátainak is, akik az elmúlt években a Magyar Szigetet próbálták aljas eszközökkel ellehetetleníteni. Ajánlom figyelmükbe a régi magyar mondást: Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten!

A HVIM vezérkara

(Kuruc.info)

"Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten!" - a HVIM közleménye Sziget-ügyben

A Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom vezetősége eddig nem nyilvánított véleményt az egyik tagunk által még januárban, a Hajógyári-szigetre bejelentett tüntetés ügyében, a szélsőségesen magyarellenes balliberális média mégis veszett állatként esett neki a mozgalmunknak.

Mi hajlottunk volna a jó szóra, törekedhettünk volna megegyezésre, de azok után, hogy ismételten mocsokáradatot zúdítottak a fejünkre, a Sziget Fesztivál főszervezője pedig a kiválasztottak gőgjével eltelve kijelentette, hogy bárkivel tárgyalna, de velünk, radikálisnak mondott magyarokkal soha, megváltoztattuk az álláspontunkat.

Az utolsó csepp a pohárban az volt, hogy Gerendai Károly főszervező burkoltan több ezer külföldi szélsőbaloldali anarchista támadásával fenyegette meg a tüntetésen részt venni szándékozó magyarokat. Mégis mit képzelnek az elmúlt évtizedekben állami pénzen, adóforintjainkból meghízott kiválasztottak? Minket, magyarokat akarnak megfélemlíteni az idehozott drogos külföldi csőcselékkel?

Most hozták csak meg igazán a kedvünket ahhoz, hogy éljünk törvényadta jogunkkal, és mozgósítsuk a magyar nemzeti ellenállást a törvényesen bejelentett tüntetésre. Üzenjük ezt Gerendai elvbarátainak is, akik az elmúlt években a Magyar Szigetet próbálták aljas eszközökkel ellehetetleníteni. Ajánlom figyelmükbe a régi magyar mondást: Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten!

A HVIM vezérkara

(Kuruc.info)

nincs mire már fel aztán…

#401881 PRESLEY

nincs mire már fel aztán spekiknek elfogy a türelmük és lemegy 250 ig. nem tudom mikor de ez lesz

Re: Prince is fellép a Szigeten

#401871 zeeh_ Előzmény: #401842

"Az Est Mediáról korábban felröppentek olyan hírek is, hogy valaki fel akarja vásárolni a céget, amelyben egyedül az állam rendelkezik öt százaléknál nagyobb részesedéssel, Balázs Csaba elnök-vezérigazgató azonban a Napi Gazdaságnak cáfolta az ezzel kapcsolatos híreket és elmondta, semmiféle bejelentés nem érkezett az Est Mediához jelentős tulajdonszerzésről, a részvénykönyvi adatok sem utalnak ilyesmire."

Kicsit legalább kijózanodnak odaát.

Re: Prince is fellép a Szigeten

#401853 Tomy75 Előzmény: #401842

Ez alapjában nem rossz hír.... hisz nem kerül 700 millióba és mégis konszolidáljuk a számokat. Más vélemény?

Re: Prince is fellép a Szigeten

#401762 zeeh_ Előzmény: #401745

...és akkor mikor lesz Gerendai számára x+1. alkalommal is kihagyhatatlan Prodigy? :)

Nagy mázlija van a Faithlessnek. Ha nem oszlanak fel, tuti nekik is itt kéne majd haknizniuk. :)

Prince is fellép a Szigeten

#401745 kosami

A Prince néven ismertté vált Prince Roger Nelson, a hétszeres Grammy-díjas "amerikai popikon a Sziget jóvoltából végre ellátogat Magyarországra" - közölte Vető Viktória, a rendezvénysorozat sajtófőnöke. Az énekes augusztus 9-én, a Nagyszínpadon lép majd fel.

A rocklegenda eddigi pályafutása legnagyobb slágereivel örvendezteti meg a közönséget: a szervezők szerint várhatóan elhangzik majd a Purple Rain, a Kiss, a When Doves Cry, valamint az 1999 is

http://www.hirado.hu/Hirek/2011/07/21/10/Prince_is_fellep_a_Szigeten_.aspx