ne ezzel
inkább blue chipekkel mégis likvidebbek, azokkal kevesebbet buksz ( otp, mol, richter, mtel)
ne ezzel
inkább blue chipekkel mégis likvidebbek, azokkal kevesebbet buksz ( otp, mol, richter, mtel)
A norvég diákok nem fognak jönni a szigetre, úgy. :)))
Megkértem már hogy van hírbontó topik oda tegye ezeket, de süket fülekre talált!
Bár a büdös életben nem volt econet papperem, de akkor sem értem, hogy jönnek ezek ide.
Kemény vagy, valljuk be...
mitcsináljak evvel
norvégia lesz egyszer magyarországon is ott ahol sokan vannak
van egy mondás.TARTOZKODJ AHOL SOKAN VANNAK.
"Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten!" - a HVIM közleménye Sziget-ügyben
A Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom vezetősége eddig nem nyilvánított véleményt az egyik tagunk által még januárban, a Hajógyári-szigetre bejelentett tüntetés ügyében, a szélsőségesen magyarellenes balliberális média mégis veszett állatként esett neki a mozgalmunknak.
Mi hajlottunk volna a jó szóra, törekedhettünk volna megegyezésre, de azok után, hogy ismételten mocsokáradatot zúdítottak a fejünkre, a Sziget Fesztivál főszervezője pedig a kiválasztottak gőgjével eltelve kijelentette, hogy bárkivel tárgyalna, de velünk, radikálisnak mondott magyarokkal soha, megváltoztattuk az álláspontunkat.
Az utolsó csepp a pohárban az volt, hogy Gerendai Károly főszervező burkoltan több ezer külföldi szélsőbaloldali anarchista támadásával fenyegette meg a tüntetésen részt venni szándékozó magyarokat. Mégis mit képzelnek az elmúlt évtizedekben állami pénzen, adóforintjainkból meghízott kiválasztottak? Minket, magyarokat akarnak megfélemlíteni az idehozott drogos külföldi csőcselékkel?
Most hozták csak meg igazán a kedvünket ahhoz, hogy éljünk törvényadta jogunkkal, és mozgósítsuk a magyar nemzeti ellenállást a törvényesen bejelentett tüntetésre. Üzenjük ezt Gerendai elvbarátainak is, akik az elmúlt években a Magyar Szigetet próbálták aljas eszközökkel ellehetetleníteni. Ajánlom figyelmükbe a régi magyar mondást: Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten!
A HVIM vezérkara
(Kuruc.info)
"Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten!" - a HVIM közleménye Sziget-ügyben
A Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom vezetősége eddig nem nyilvánított véleményt az egyik tagunk által még januárban, a Hajógyári-szigetre bejelentett tüntetés ügyében, a szélsőségesen magyarellenes balliberális média mégis veszett állatként esett neki a mozgalmunknak.
Mi hajlottunk volna a jó szóra, törekedhettünk volna megegyezésre, de azok után, hogy ismételten mocsokáradatot zúdítottak a fejünkre, a Sziget Fesztivál főszervezője pedig a kiválasztottak gőgjével eltelve kijelentette, hogy bárkivel tárgyalna, de velünk, radikálisnak mondott magyarokkal soha, megváltoztattuk az álláspontunkat.
Az utolsó csepp a pohárban az volt, hogy Gerendai Károly főszervező burkoltan több ezer külföldi szélsőbaloldali anarchista támadásával fenyegette meg a tüntetésen részt venni szándékozó magyarokat. Mégis mit képzelnek az elmúlt évtizedekben állami pénzen, adóforintjainkból meghízott kiválasztottak? Minket, magyarokat akarnak megfélemlíteni az idehozott drogos külföldi csőcselékkel?
Most hozták csak meg igazán a kedvünket ahhoz, hogy éljünk törvényadta jogunkkal, és mozgósítsuk a magyar nemzeti ellenállást a törvényesen bejelentett tüntetésre. Üzenjük ezt Gerendai elvbarátainak is, akik az elmúlt években a Magyar Szigetet próbálták aljas eszközökkel ellehetetleníteni. Ajánlom figyelmükbe a régi magyar mondást: Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten!
A HVIM vezérkara
(Kuruc.info)
nincs mire már fel aztán spekiknek elfogy a türelmük és lemegy 250 ig. nem tudom mikor de ez lesz
"Az Est Mediáról korábban felröppentek olyan hírek is, hogy valaki fel akarja vásárolni a céget, amelyben egyedül az állam rendelkezik öt százaléknál nagyobb részesedéssel, Balázs Csaba elnök-vezérigazgató azonban a Napi Gazdaságnak cáfolta az ezzel kapcsolatos híreket és elmondta, semmiféle bejelentés nem érkezett az Est Mediához jelentős tulajdonszerzésről, a részvénykönyvi adatok sem utalnak ilyesmire."
Kicsit legalább kijózanodnak odaát.
Nem tűnik negatív hírnek, ami pozitív :)
Ez alapjában nem rossz hír.... hisz nem kerül 700 millióba és mégis konszolidáljuk a számokat. Más vélemény?
Nem tudja kifizetni az Est-Média a Szigetet:
http://hvg.hu/gazdasag/20110722_est_media_sziget_reszvenyek#s=eco
...és akkor mikor lesz Gerendai számára x+1. alkalommal is kihagyhatatlan Prodigy? :)
Nagy mázlija van a Faithlessnek. Ha nem oszlanak fel, tuti nekik is itt kéne majd haknizniuk. :)
A Prince néven ismertté vált Prince Roger Nelson, a hétszeres Grammy-díjas "amerikai popikon a Sziget jóvoltából végre ellátogat Magyarországra" - közölte Vető Viktória, a rendezvénysorozat sajtófőnöke. Az énekes augusztus 9-én, a Nagyszínpadon lép majd fel.
A rocklegenda eddigi pályafutása legnagyobb slágereivel örvendezteti meg a közönséget: a szervezők szerint várhatóan elhangzik majd a Purple Rain, a Kiss, a When Doves Cry, valamint az 1999 is
http://www.hirado.hu/Hirek/2011/07/21/10/Prince_is_fellep_a_Szigeten_.aspx