Regisztráció Elfelejtett jelszó

Arany

1700 dollár

#402902 peter12

Úgy gondolom,hogy ennyi lesz kb. 2 hét múlva,ha tartja a mostani rövidtávú trendelő csatornát. Ha jól látom,akkor egy zászló formációból tört ki,aminek kb ennyi a célára. és 1700 dollár a hosszútávú csatorna teteje is egyben most.

Re: nincs cím

#402640 Bakiba Előzmény: #402639

No végre, élsz a házmesteri poziddal, bár vannak még néhányan akik nem emelik a színvonalt:))

Re: nincs cím

#402623 Bakiba Előzmény: #402141

Drága ember:)

Ha még egyszer ide szemetelsz, akkor kiraklak innen. Előre is köszi:))

Ezek szerint vagy nem vo…

#402036 TrendMan

Ezek szerint vagy nem volt határidős kifutás, vagy én számoltam rosszul:-DDD

Az lehet, de szeretném é…

#401892 TrendMan

Az lehet, de szeretném érteni, hogyan vehetek belőle kiütés után úgy, hogy ezután még 2 napig kereskednek vele?

Történt már ilyen valakivel?

Bármilyen tapasztalat?

Holnapután határidős kif…

#401453 TrendMan

Holnapután határidős kifutás?

Jól számolom?

Amennyiben igen, akkor addigra szerintem beadják szépen középre, valahová 1530-1560 közé.