Úgy gondolom,hogy ennyi lesz kb. 2 hét múlva,ha tartja a mostani rövidtávú trendelő csatornát. Ha jól látom,akkor egy zászló formációból tört ki,aminek kb ennyi a célára. és 1700 dollár a hosszútávú csatorna teteje is egyben most.
Úgy gondolom,hogy ennyi lesz kb. 2 hét múlva,ha tartja a mostani rövidtávú trendelő csatornát. Ha jól látom,akkor egy zászló formációból tört ki,aminek kb ennyi a célára. és 1700 dollár a hosszútávú csatorna teteje is egyben most.
ok, csak nincs kedvem nickeket üldözni...
No végre, élsz a házmesteri poziddal, bár vannak még néhányan akik nem emelik a színvonalt:))
már kiraktam az oldalról a delikvenst.
Meglátjuk, $ index figyelés:)
Nézd az kengurusokat hozzá:))
Arany ember, 20-ról, eddig lefordult...
Drága ember:)
Ha még egyszer ide szemetelsz, akkor kiraklak innen. Előre is köszi:))
Én úgy tudom minden hónap harmadik péntek, az múlt héten volt.
Ezek szerint vagy nem volt határidős kifutás, vagy én számoltam rosszul:-DDD
Látszik, hogy egy ideig kimaradtam, köszi a linket.
Az lehet, de szeretném érteni, hogyan vehetek belőle kiütés után úgy, hogy ezután még 2 napig kereskednek vele?
Történt már ilyen valakivel?
Bármilyen tapasztalat?
Most nézem csak, hogy lehet, hogy az AranyTurboShort 15 certi kiütődött 19-én, ha én 20-án még vettem belőle?
( http://www.erstebroker.hu/hu/certifikatok.html)
És még tegnap is ment a jegyzés több oldalon is???
Holnapután határidős kifutás?
Jól számolom?
Amennyiben igen, akkor addigra szerintem beadják szépen középre, valahová 1530-1560 közé.
igen volás ismét, de lefelé..
Hasonlít....