Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: gagyi a genike!!!vége a sztorinak!

#40667 exmnbs1 Előzmény: #40657

Nem, de ott a blogotok a trendlineson, talán ha ti visszamennétek.....

Tőled semmilyen fórum sem lesz szakmai, sajnos

Re: gagyi a genike!!!vége a sztorinak!

#40657 Gudakes Előzmény: #40655

Muszáj ezt a topicot is teleaggatni a hülyeségekkel?

Mikor ide engem is meghívtak, azt gondoltam, lesz egy jó hangulatú, szakmai fórum, ami úgy tűnik, minden témában megvalósult, csak a Genesis topic nem az igazi, köszönhetően exnek, és újfent pocoknak.

Köszönjük szépen, de nem lehetne, hogy ti ketten,. és a "realista" társaitok, csak a másikat cseszitek tönkre?

Itt maradhatna egy normális hely.

Nagy kérés, vagy talán nem akartok lentebb adni az élvezetből?

Re: gagyi a genike!!!vége a sztorinak!

#40653 exmnbs1 Előzmény: #40651

"ex: Én igazán nem tudom mivel érdemelte ki a Genesis Önnél ezt a határtalan negativizmust és végletekig törő elvakult porhintést, amit itt a fórumon már hosszú ideje közread és még az érdeklődőket is elriasztja attól, hogy egy rendes, szakmai, üzleti fórumként lehessen ezt olvasni. Sőt, amióta a másik fórumlehetőség megnyílt, azt is sikerült elárasztania. Mindazonáltal személyesen kikérem magamnak, hogy ilyen véleményeket írjon, különösen például rólam. Ön engem nem ismer, fogalma sincs ki és milyen ember vagyok, tehát információ híján még véleménye sem igazán lehet. Természetesen megkérdezhet engem ismerőket, de bajosan hiszem, hogy idáig eljutott volna.Ha azt képzeli, hogy ebben a vállalatban bármilyen suskus és nem a vállalat és a részvényesek érdekében is végzett munka folyik, akkor felvilágosítom, hogy nagyon téved. Ezúton is felkérem, hogy minden alapot nélkülöző megjegyzéseit lehetőleg ne tegye közzé, legfeljebb ha azoknak valós, megalapozott és nem légből kapott alapja van.

Csak jelzem továbbá, hogy amire itt hivatkozik,és amit én is nyilatkoztam,elhangzott a közgyűlésen, bárki aki jelen volt hallhatta. A másik, hogy remélem nem képzeli, hogy olyan üzletbe bárki a Genesisnél belemenne, hogy egy értéket képviselő projektet egy semmit nem érő papírra cserélne, ugye?

Tisztelettel a fórum minden olvasójának,

Kunovits Jenő

Kunovits_Jeno "

Jó, mi???

Re: gagyi a genike!!!vége a sztorinak!

#40651 Gazdagodó Előzmény: #40646

emlékezzetek csak valamikor tavaly mondtam hogy ez a legegyértelműbb jel hogy sosem lesz gyár!

vitvera eléggé befürdött ezekkel, bár gondolom anyagilag jól járt de akkor is.

már nem hiszem hogy olyan széles happy mosolya van mint anno a ródsón.

de ez azt is jelenti hogy tény a magyar gyár hivatalos törlése.

tehát sosem épül meg....ez le van írva ezzel.

mondjuk a spanyol meg aszingapúri sem, de ezt többször letárgyaltuk már.

Re: gagyi a genike!!!vége a sztorinak!

#40645 Gazdagodó Előzmény: #40582

Vitvera hivatalosan távozott?

Amúgy a cikkekhez az a véleményem hogy szerintem már a spanyolok sem veszik komolyan a genesist.

Re: gagyi a genike!!!vége a sztorinak!

#40644 Gazdagodó Előzmény: #40582

Vitvera hivatalosan távozott?

Amúgy a cikkekhez az a véleményem hogy szerintem már a spanyolok sem veszik komolyan a genesist.

gagyi a genike!!!vége a sztorinak!

#40574 Gazdagodó

jó, most persze felspekizték az igza, de hát ez a tőzsde-rulett.

egyébként is többet vártam , a hír belengetésére 900 fölé ment a múltkor, most a hírre is alig ment 700 fölé, szánalmas.

nemsokára bukót várok, és akkor már a jóisten sem dumálja vissza.

és ha 500 alá esik akkor irány a mélység.

100-ra várom nemsokára.

Re: Genesis TA SZVSZ

#39306 Mercurius Előzmény: #39039

"Kunovits viszont jól ismeri a céget, régóta ott van, Rényi mellett(/helyett..) szerintem ő végzi a munka oroszlánrészét."

Ezt én is így látom, ő vitte eddig is a hátán a céget, más kéréd hogy merre, és kinek a hibájából, de az érdemi melót ő csinálta.

exmnbs1: "Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem éri el"

Erről az idézetről nekem már anno is más volt a véleményem, mint Mr.Aprikotnak, és Moisernek, vagy a többieknek: abban a helyzetben feltehetően lehetetlen* küldetésnek tűnt a projekt tervezett megvalósítása. De ettől még folytatták. Sajnos valóban lehetetlennek bizonyult abban a formában, ahogy tervezték, és most egy stratégiaváltásra kényszerültek, nem adták fel, megpróbálták más lehetséges úton. Ebben pedig rengeteg munkaóra van.

*"Nos ez nem a nehéz küldetés Mr. Hunt, hanem a lehetetlen, a nehéz Önnek sétagalopp lenne." (MI:2)

:-D

Re: Genesis TA SZVSZ

#39039 MrApricot Előzmény: #39016

remek, akkor valójában ugyanarról beszélünk, csak neked nem esett még le, hogy ez a mondás gyakorlatilag ugyanezt jelenti:))

lefordítva konyhanyelvre: "nem számít, mi mennyire tűnik lehetetlennek, ha van egy terved, csináld"

Kunovits is sokkal többet dolgozik, mint amennyit freteknek ír a fórumon

Re: Genesis TA SZVSZ

#39016 exmnbs1 Előzmény: #39010

tévedsz, volt egy csomó olyan melóm, dolgoztunk, nem szövegeltünk, hanem megcsináltuk. Ilyen egyszerű a recept

Tényleg nem voltam katona))))