Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: gagyi a genike!!!vége a sztorinak!

exmnbs1 Előzmény: #40651

"ex: Én igazán nem tudom mivel érdemelte ki a Genesis Önnél ezt a határtalan negativizmust és végletekig törő elvakult porhintést, amit itt a fórumon már hosszú ideje közread és még az érdeklődőket is elriasztja attól, hogy egy rendes, szakmai, üzleti fórumként lehessen ezt olvasni. Sőt, amióta a másik fórumlehetőség megnyílt, azt is sikerült elárasztania. Mindazonáltal személyesen kikérem magamnak, hogy ilyen véleményeket írjon, különösen például rólam. Ön engem nem ismer, fogalma sincs ki és milyen ember vagyok, tehát információ híján még véleménye sem igazán lehet. Természetesen megkérdezhet engem ismerőket, de bajosan hiszem, hogy idáig eljutott volna.Ha azt képzeli, hogy ebben a vállalatban bármilyen suskus és nem a vállalat és a részvényesek érdekében is végzett munka folyik, akkor felvilágosítom, hogy nagyon téved. Ezúton is felkérem, hogy minden alapot nélkülöző megjegyzéseit lehetőleg ne tegye közzé, legfeljebb ha azoknak valós, megalapozott és nem légből kapott alapja van.

Csak jelzem továbbá, hogy amire itt hivatkozik,és amit én is nyilatkoztam,elhangzott a közgyűlésen, bárki aki jelen volt hallhatta. A másik, hogy remélem nem képzeli, hogy olyan üzletbe bárki a Genesisnél belemenne, hogy egy értéket képviselő projektet egy semmit nem érő papírra cserélne, ugye?

Tisztelettel a fórum minden olvasójának,

Kunovits Jenő

Kunovits_Jeno "

Jó, mi???