Regisztráció Elfelejtett jelszó

Humor

Melyik a villamos energ…

#390285 Camilla2

Melyik a villamos energiával legjobban ellátott ország?

- Magyarország. Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése pedig halálos.

A szőke áll a boltban, a…

#390283 Camilla2

A szőke áll a boltban, a kosarát teleteszi uborkával, mikor tele van, visszateszi. Mikor ezt már háromszor megcsinálta, odamegy az őr.

- Mondja, hölgyem, mit csinál?

- Tudja, ma voltam kozmetikusnál, és azt mondta, hogy jót tesz az arcomnak az uborkapakolás

Hogy kapta Benedek Elek …

#390282 Camilla2

Hogy kapta Benedek Elek a nevét?

Anyukája reggel beszólt a kisfiának:

- Benn vagy még az ágyban?

- Benne, de kelek.

szőke nő boldogan újság…

#390280 Camilla2

szőke nő boldogan újságolja a barátnőjének:

- Ezzel a gáztűzhellyel jó vásárt csináltam! Három hete gyújtottam meg a lángot, és még most is ég!

Mi az: pici, rózsaszín, …

#390278 Camilla2

Mi az: pici, rózsaszín, szőrös állatka, amelyik négy számjegyből áll?

- Pink hód.

Riport a dél-afrikai Cas…

#390276 Camilla2

Riport a dél-afrikai Caster Semenyával, aki 800 méteren nyert a berlini világbajnokságon.

- Mit szól Ön ahhoz, hogy sokan megkérdőjelezik női mivoltát?

- Leszophatnak

Családi idill: - Drágám…

#390275 Camilla2

Családi idill:

- Drágám, hozd ide a sört a hűtőből!

- Varázsszó?

- Odabasszak?!

Magyarórán a tanító néni…

#390274 Camilla2

Magyarórán a tanító néni Józsikát korholja:

- Józsika, a kutyádról írt fogalmazásod szó szerint ugyanaz, mint a testvéredé.

- Igen, tanító néni, mert a kutya is ugyanaz.

Az iskolában a tanító né…

#390272 Camilla2

Az iskolában a tanító néni így szól Pistikéhez:

- Pistike, ha anyukádnak van három almája, és hétfelé kell osztania, mit csinál?

- Kompótot

Megállítja a rendőr az a…

#390271 Camilla2

Megállítja a rendőr az autóst.

- Meg kell önt büntetnem, mert ez egyirányú utca.

- Rendben van, kifizetem a büntetést, aztán megfordulok.

- Itt nem lehet megfordulni.

- Akkor tolatok majd.

- Tolatni sem szabad.

- Akkor itt hagyom a kocsit.

- Csakhogy itt tilos a parkolás.

- Rendben van, akkor beszéljük meg, mennyit ad a kocsimért...

Re: nincs cím

#388717 kosami Előzmény: #388635

A kormány azt tervezi,hogy a nyugdíjkérdés fokozatos megoldására a 65 évnél idősebb magyar állampolgárok július 1-től átmehetnek a piroson, január 1-től pedig

csak a piroson mehetnek át.

Az angol, a francia és a…

#388635 Wall street

Az angol, a francia és a magyar beszélgetnek róla, hogy kinek a nyelvében bonyolultabb kiejteni a szavakat. Kezdi az angol: - Nálunk baromi nehéz a kiejtés, például az asztalt úgy kell írni, hogy "table" és úgy ejtik, hogy "téböl". - Az semmi - mondja a francia - nálunk úgy kell írni, hogy "bonjour" és úgy ejtik, hogy "bonzsúr". - Ugyan - mondja a magyar - az igazi nehéz kiejtés nálunk van. Úgy írják, hogy "mit tetszik mondani?" és úgy ejtik, hogy "He?".

Re: nincs cím

#387440 hAliG Előzmény: #387203

Paraszt bácsi bemegy a műszaki boltba:

- Rádiót szeretnék venni!

- Van de csak kombinálva. Magnóval.

- Hát ez nekem nem kell. De TV-jük van?

- Van, de csak kombinálva. Videomagnóval.

- Az nem jó. Mosógéppel hogy állnak?

- Az is van, de csak kombinálva. Szárítóval.

- Hát, úgy látszik, nem kötünk üzletet.Na,Isten áldja! - és indul kifelé.

Az eladó ekkor nézi meg jobban, az öltözetén látja, vidéki lehet.

- Húúú -gondolja - jó kis tanyasi tojást kéne venni tőle, ha már ilyen jólösszeismerkedtek!

- Papa - kiált utána - tojása van?

- Van - szól vissza az öreg - de csak kombinálva. A f*szommal!!!

A kannibál család cigány…

#387203 Koffein

A kannibál család cigányt akar sütni nyárson.

A két kannibál szülő elmegy és rábízzák a cigányt a kicsire hogy forgassa a tűzőn szép lassan!

Mikor jönnek haza látják hogy a kicsi nagyon gyorsan forgatja a cigányt. Kérdik tőle:

- Fiam, miért nem forgatod lassan ahogy mondtuk?

- Mert mikor lassan forgattam, akkor az aljáról lopta a krumplit!