Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

kosami Előzmény: #388635

A kormány azt tervezi,hogy a nyugdíjkérdés fokozatos megoldására a 65 évnél idősebb magyar állampolgárok július 1-től átmehetnek a piroson, január 1-től pedig

csak a piroson mehetnek át.