Regisztráció Elfelejtett jelszó

Humor

A kisfiút már egy ideje …

#386600 RemegoKez

A kisfiút már egy ideje foglalkoztatta a kérdés, hogy mi is az a politika.

Sokat hallott róla a tv-ben és a rádióban, de nem nagyon értette. Egyik nap odament édesapjához, és megkérdezte tőle:

-Apa, mi az a politika?

Az apja leültette, és példákkal elmagyarázta...

-Figyelj, fiam. Én hozom haza a pénzt, tehát én vagyok a KAPITALIZMUS.

Anyád ügyel a pénzre, tehát ő a KORMÁNY.

Nagyapád ügyel arra, hogy minden rendben legyen, tehát ő a SZAKSZERVEZET.

A bébiszitter a DOLGOZÓ OSZTÁLY, és mi mindannyian azért dolgozunk, hogy Te, a NÉP jól érezd magad, és minden rendben legyen.

A pár hónapos kisöcséd pedig a közös JÖVŐNK.

A kisfiú elraktározta a hallottakat, és elment aludni.

Éjjel arra ébred, hogy az öccse telerakta a pelenkáját, és sír.

Felkel, és szólni akar az anyjának, de az olyan mélyen alszik, hogy nem bírja felkelteni.

Bemegy szólni a bébiszitternek, de látja, hogy az apja éppen hempereg vele az ágyban, miközben a nagyapja kukucskál be az ablakon.

Senki sem veszi észre, hogy ő is ott van, így visszamegy aludni.

Másnap kérdezi az apja, hogy el tudja-e mondani a saját szavaival, hogy mi is az a politika.

A kisfiú így szól:

-A politika az, amikor a kapitalizmus kihasználja a dolgozó osztályt, amit a szakszervezet csak tétlenül bámul. A kormány alszik, a néppel senki sem törődik, és a közös jövőnk nagy szarban van...

Tudósok...vazze

#386252 Very Mary

A vezető hírcsatorna szenzációs riportra készül egy rovartudóssal aki a közelmúltban új pókfajt fedezett fel. Minden le van szervezve, indulna a stáb amikor telefonál a riportalany:

- Elnézést kérek, de lemondanám a mai riportot ugyanis nem új pókfajt fedeztem fel csak több helyen megrepedt a szemüvegem.

Kannibál

#386249 Very Mary

Felfedezők eltévedt társaik keresésére indulnak az őserdőben. Egyszercsak egy kannibál törzs tagjaival találkoznak és kérdezik:

- Elnézést nem láttak véletlenül néhány kóborló felfedezőt?

Mire a törzsfőnök:

- De igen, több ízben is találkoztunk már velük.

Re: Anyák napja

#385976 Amras Előzmény: #385875

Ismerős arc innen :)

(#5) ... előzmény (#4: Monster) | válasz erre | 2006. november 19. - 14:35

Matgab szerint jó vétel!

Remek cikk jött ki a portfólión, beleveszek!

A tőkeáttétel remek dolog, tízszer több pénzt is kereshetek vele!

Anyák napja

#385021 kosami

Egy óvodában az óvó néni azt gondolta ki, hogy a gyerekek tanuljanak meg egy növényt felnevelni, melyet később Anyák Napján odaajándékoznának. Ezért a gyerekeknek kis bohóc formájú porceláncserepeket adott, melyekbe kaktuszt ültettek, mely nem igényel túl sok törődést.

Az utolsó pillanatban azonban az igazgató úgy döntött, hogy az ajándékot ne adják oda az anyukáknak.

Akarod tudni miért nem?

http://imagerz.com/QEFCXEtvAwMFU1pJRAVR

Tudod miért sötét Magyar…

#384421 Koffein

Tudod miért sötét Magyarország?

Azért mert a Törökök elvitték a holdat az Oroszok a csillagokat,

a cigányok meg lopják a Napot!

Színházba indultunk a fé…

#384383 RemegoKez

Színházba indultunk a férjemmel, és taxit hívtam.

Mielőtt a kocsi megjött, kiraktam a macskát a házból, de azonnal visszaszökött, és felrohant a lépcsőn.

A férjem a macskát kereste, amikor megjött a taxi.

El akartam titkolni a sofőr elől, hogy a ház őrizetlenül marad, ezért azt mondtam:

- A férjem rögtön jön, csak felment elköszönni az anyámtól.

A férjem néhány perc múlva jött is, beült mellém a taxiba, és azt mondta:

- A vén dög az emeleti szobában az ágy alá bújt. Egy fogassal kellett kikergetnem.

zsidó rabbik kihívják eg…

#383830 Ibiza

zsidó rabbik kihívják egy focimeccsre a keresztény papokat ...

a szervező pap elmegy a püspökhöz.. sajnos nem vagyunk elég jók.. Hmmm mondja a püspök szerezzétek meg Ronaldót..nyernünk kell..Pap: de hát ő nem is pap!!.. mikor lesz a meccs kérdi a püspök.. még két hét.. hááát akkor még pap is lehet..csippent a szemével a püspök..

persze zsidók jól elverik a keresztényeket..

Püspök hivatja a papot na mi volt? Kikaptunk..Miért nem volt jó Ronaldó atya...de exelenciás uram nagyon jó volt de Messi rabbi jobb volt..

Re: nincs cím

#383827 RemegoKez Előzmény: #383815

:-)

"janoslazar Lázár János

Mióta a Keresztapa javaslatára "közel tartom magamhoz a barátaim, de az ellenségeim még közelebb", a barátaim sorra eltávolodnak tőlem.

"

A nullát töröld a lin…

#383566 Rozsdáskilincs

A nullát töröld a link végéről! Csak 18 fölött! Ne hagyd ki! Na igy meg nem jó

Akkor youtube!

Hd tv bemutató keress erre