Hozzászólás
kosamiSajnáljuk szegény rendőröket akik ilyen járőrautóból mennek nyugdíjba
http://imagerz.com/QEFCX0tvAwMFUwpMQgVQ
És irigykedjünk ezen autóban lévő szolgálatosokra :)
Sajnáljuk szegény rendőröket akik ilyen járőrautóból mennek nyugdíjba
http://imagerz.com/QEFCX0tvAwMFUwpMQgVQ
És irigykedjünk ezen autóban lévő szolgálatosokra :)