Ezt egy rokonom tényleg megcsinálta :D Neki is ez volt a technikája ha csak 1-2 tételt tudott :D
Legyél Te Dominique Strauss-Kahn! Kapd el a szobalányokat és a takarítónőket te sexy man! Úgyis tudod hogy mind akarja!! :-)
The Maid Catcher
Egy ember meséli a szomszédjának:
- Éppen most vettem egy új hallókészüléket. 4 ezer dolláromba került,
de ez a legjobb. Ezzel a hallásom tökéletes!
- Igazán? - mondja a szomszéd. - Milyen gyártmányú?
- Fél kettő.
:D
A lányom jutott eszembe róla, kb. ilyen pici lehetett, mikor ceruzával vastagon összefirkálta a nemrég meszelt falat. Épp kezdem megdorgálni, erre valami hasonló szókinccsel és mutogatással percekig magyarázta, hogy mi is van a falon. Hát lehetett volna megszidni?
A boltban látván a zölcségespultban uborkát válogató nőket eszembejutott :))
:DDDDDDD
Három nő várakozik a zöldséges stand előtt.
- Kérek egy jó nagy uborkát! - mondja az első.
- Nekem egy közepes kell, de rücskös legyen. - mondja a második.
- Nekem teljesen mindegy, én salátának viszem... - mondja a harmadik.
Két öregúr üldögél a nyugdíjasház kerti padján. Egyik odafordul a másikhoz
és így szól:
- Te Béla, én 83 éves vagyok, és tele vagyok kínokkal és fájdalmakkal.
Tudom, hogy te is korombeli vagy. Te hogy érzed magad?
- Én úgy érzem magam, mint egy újszülött.
- Valóban? Mint egy újszülött?
- Igen. Nincs hajam, nincs fogam és azt hiszem, bepisáltam.
Egy idős házaspár istentiszteleten vesz részt. Úgy a felénél az asszony
odahajol a férjéhez és így szól:
- Az imént egy csendeset szellentettem; mit gondolsz, mit tegyek?
- Cseréld ki az elemet a hallókészülékedben!