Regisztráció Elfelejtett jelszó

Humor

Egy ember meséli a szoms…

#382557 Csokigyáros

Egy ember meséli a szomszédjának:

- Éppen most vettem egy új hallókészüléket. 4 ezer dolláromba került,

de ez a legjobb. Ezzel a hallásom tökéletes!

- Igazán? - mondja a szomszéd. - Milyen gyártmányú?

- Fél kettő.

Re: nincs cím

#382158 Sly-- Előzmény: #382156

:D

A lányom jutott eszembe róla, kb. ilyen pici lehetett, mikor ceruzával vastagon összefirkálta a nemrég meszelt falat. Épp kezdem megdorgálni, erre valami hasonló szókinccsel és mutogatással percekig magyarázta, hogy mi is van a falon. Hát lehetett volna megszidni?

Re: nincs cím

#381790 Fornit Előzmény: #381187

A boltban látván a zölcségespultban uborkát válogató nőket eszembejutott :))

Három nő várakozik a zöl…

#381187 Csokigyáros

Három nő várakozik a zöldséges stand előtt.

- Kérek egy jó nagy uborkát! - mondja az első.

- Nekem egy közepes kell, de rücskös legyen. - mondja a második.

- Nekem teljesen mindegy, én salátának viszem... - mondja a harmadik.

Két öregúr üldögél a nyu…

#381186 Csokigyáros

Két öregúr üldögél a nyugdíjasház kerti padján. Egyik odafordul a másikhoz

és így szól:

- Te Béla, én 83 éves vagyok, és tele vagyok kínokkal és fájdalmakkal.

Tudom, hogy te is korombeli vagy. Te hogy érzed magad?

- Én úgy érzem magam, mint egy újszülött.

- Valóban? Mint egy újszülött?

- Igen. Nincs hajam, nincs fogam és azt hiszem, bepisáltam.

Egy idős házaspár istent…

#381185 Csokigyáros

Egy idős házaspár istentiszteleten vesz részt. Úgy a felénél az asszony

odahajol a férjéhez és így szól:

- Az imént egy csendeset szellentettem; mit gondolsz, mit tegyek?

- Cseréld ki az elemet a hallókészülékedben!