Írtam PÜ-t..
Na most már nálam is, valami gebasz volt, de megoldódott..
Nincs kötés nyitóban kint, nagy a szakadék a 2 oldal között.
Első kötés megszületett:
09:01:51 9.3 1
09:01:51 9.17 17
Betáplálták a masinába a 265-ös eurót.
Úgy látom, hogy kint a 10-es könyv helyett már csak 6-os van. Csökkentették..
No, ebből mi lesz ma?
Elég széles a táv az eladói és a vételi oldal között.
Az a 8k egyben szép volt.
Ezek jobb vállat akarnak mégis?
Mindjá' adok át Neked pakkot pannunionban is, ha már annyira várod :D :D :D
Még lehet belőle fej-váll, de valaki nagyon vette 9.2-ért.
Nem lesz ebből fej-váll szerintem sem. Q1 közelsége miatt sem.
Érdekes lesz ez :)
Lehet, hogy srv elkezdődött.. ahogy gondolod Te is! ;)
Nem hiszem, hogy Egon által vizionált fej-vállat várják kint :)
105 ezer darab.
9.2-es pakk átadásnak tűnik.
http://www.zonebourse.com/ORCO-PROPERTY-GRP-5263/cotations-ticks/