Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: nincs cím

#379069 zeeh_ Előzmény: #379059

Nincs kötés nyitóban kint, nagy a szakadék a 2 oldal között.

Első kötés megszületett:

09:01:51 9.3 1

09:01:51 9.17 17

Betáplálták a masinába a 265-ös eurót.

Re: nincs cím

#379058 hAliG Előzmény: #379056

Úgy látom, hogy kint a 10-es könyv helyett már csak 6-os van. Csökkentették..

Re: nincs cím

#378895 hAliG Előzmény: #378890

Mindjá' adok át Neked pakkot pannunionban is, ha már annyira várod :D :D :D

Re: nincs cím

#378894 zeeh_ Előzmény: #378891

Még lehet belőle fej-váll, de valaki nagyon vette 9.2-ért.

Nem lesz ebből fej-váll szerintem sem. Q1 közelsége miatt sem.

Re: nincs cím

#378891 hAliG Előzmény: #378890

Érdekes lesz ez :)

Lehet, hogy srv elkezdődött.. ahogy gondolod Te is! ;)

Nem hiszem, hogy Egon által vizionált fej-vállat várják kint :)