Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #378890

Érdekes lesz ez :)

Lehet, hogy srv elkezdődött.. ahogy gondolod Te is! ;)

Nem hiszem, hogy Egon által vizionált fej-vállat várják kint :)