Re: nincs cím 2011. május 5. 16:50 hAliG Előzmény: #378890 Érdekes lesz ez :) Lehet, hogy srv elkezdődött.. ahogy gondolod Te is! ;) Nem hiszem, hogy Egon által vizionált fej-vállat várják kint :)