Regisztráció Elfelejtett jelszó

ZENE-Stock

Paksi nyugatabbra szület…

#375423 banyaiz

Paksi nyugatabbra születik világsztár lett volna, nagyon bírom a szövegeit.

Cosmic Gate

#375292 Bendeguz

Pénteken jönnek Budapestre Cosmic Gate-ék, ígéretes gig várható! :) Találkozósba már belinkeltem, de onnan lehet moderálva lesz, úgyhogy ide is lementem hátha tetszik valakinek...

Ízelítőnek pár zene:

Cosmic Gate - Exploration of space 2001:

http://youtu.be/ctr-t0LxD9w

Cosmic Gate - Exploration of space 2010 (Cosmic Gate remix):

http://youtu.be/F8hSy1NoFYw

Cosmic Gate - Back to Earth 2002:

http://youtu.be/aG4rcRtrsV8

Cosmic Gate - Back to Earth 2010 (Arty Remix):

http://youtu.be/FvrZLoTqdro

Cosmic Gate Feat. Emma Hewitt - Not Enough Time

http://youtu.be/elRtbyxAlNE

Cosmic Gate - Barra

http://youtu.be/O63EkUY4hVM

Cosmic Gate - The Wave (2002)

http://youtu.be/jyED8wlZDsM

Cosmic Gate - Firewire (2000)

http://youtu.be/jlwPNroYv1U

Cosmic Gate - Firewire (2010)

http://youtu.be/WxrIlz5XI_c

Cosmic Gate Feat. Roxanne Emery - A Day That Fades (2008)

http://youtu.be/kEHwgatqwAI

Cosmic Gate feat. Tiff Lacey - Should've Known (2006)

http://youtu.be/tBydJujb-V0

Re: Sak Noel - Loca People (What the f*ck)

#375024 Koffein Előzmény: #375020

ha álmatlanság gyötör ilyen zenékre akadok, miközben olvasgatok... :)