sajnos én már ilyen helyekre nem járhatok:)
kiöregedtem:)
Tiesto sem rossz,de csajok még jobbak:)
sajnos én már ilyen helyekre nem járhatok:)
kiöregedtem:)
Tiesto sem rossz,de csajok még jobbak:)
2011 legnagyobb nyári slágere... csakhogy legyen mivel felkészülni a szigetre :o)
1990 kétségtelen egyik legnagyobb zenei alakja:)
10 év alatt szinte hajléktalant csinált magából az ipse....most mi lehet,talán jobban van már....
több fénykorom is volt:))
úgy jöttek periodikusan,mint az Elliott:)
ez az Usura 1993 nyarán nyomult Discokban-nem volt azon a nyáron olyan disco,ahol ne ment volna......akkoriban a balaton déli partját jártuk.:))....ezzel együtt: original versio:
Az a fénykor nem lehetett olyan rég:)))