Regisztráció Elfelejtett jelszó

ZENE-Stock

Re: Tiësto & Hardwell - Zero 76

#375008 Sumér harcos Előzmény: #375002

sajnos én már ilyen helyekre nem járhatok:)

kiöregedtem:)

Tiesto sem rossz,de csajok még jobbak:)

Tiësto & Hardwell - Zero 76

#375002 Koffein

2011 legnagyobb nyári slágere... csakhogy legyen mivel felkészülni a szigetre :o)

Re: 1990

#374992 Sumér harcos Előzmény: #374989

1990 kétségtelen egyik legnagyobb zenei alakja:)

10 év alatt szinte hajléktalant csinált magából az ipse....most mi lehet,talán jobban van már....

Re: fénykoromban Digweed és Pappa....általában Progressive és Deep House:)

#374971 Sumér harcos Előzmény: #374968

több fénykorom is volt:))

úgy jöttek periodikusan,mint az Elliott:)

ez az Usura 1993 nyarán nyomult Discokban-nem volt azon a nyáron olyan disco,ahol ne ment volna......akkoriban a balaton déli partját jártuk.:))....ezzel együtt: original versio:

Re: fénykoromban Digweed és Pappa....általában Progressive és Deep House:)

#374968 kosami Előzmény: #374961

Az a fénykor nem lehetett olyan rég:)))

20-on évvel ezelőtt,pedig feketében jártunk vagy 10-en osztályból,akkoriban ezeknek szurkoltunk:)

#374964 Sumér harcos

Re: Jéé:)ezzel küldték az agyunkat vmi úttörőképzőben 1983-ban,úgy néz ki vki elővette és leporolta:)

#374904 kosami Előzmény: #374903

Jéé:)ezzel küldték az agyunkat vmi úttörőképzőben 1983-ban,úgy néz ki vki elővette és leporolta:)

#374903 Sumér harcos