Regisztráció Elfelejtett jelszó

Humor

Bash.hu, yo. :-) Mc d…

#372607 KawaBazsy

Bash.hu, yo. :-)

Mc donalds-este 11

-kezitcsókolom! mc mester menü van?

csaj csak néz

- mc baszlak menü?

csaj csak néz

- mc mondaná végre hogy van e?

csajnak nem esik le...röhögve kimegyünk haverokkal, hogy miylen viccesek vagyunk.

hát nem a burger kingbe mentünk be?!

lol!

Részeg-magyar szótár

#371810 Áki01

Méezsör. – Szeretnék még egy (utolsó) sört kérni.

N\’düzed. – Kérem adjon tüzet, legyen szíves.

Gyogizsdzsaj. – - Nagyon vonzónak találom Önt, kisasszony.

Mö****an. – Bocsánat, nem értettem, amit mondott.

Huubaze. – Sajnos úgy érzem, hogy rövidesen rosszul leszek.

Jjjjjaaaa. – Meglehetősen fáradtnak érzem magam, talán jobb lenne, ha valaki segítene hazamennem.

Pisaba. – Megígérem, hogy többé nem fogok ennyi alkoholt fogyasztani.

Amászikit - Legyen szíves engem is / kínáljon meg a cigarettájából!

Ö\’nújm. – Nem érzem jól magam.

Dedeneemá. – Köszönöm, barátom, nem kívánok több kevertet.

Hosszméső. – Hozok még sört.

Csejde. – Gyere ide barátom!

Énnemkek. – Köszönöm, nem kérek többet inni / rövidet.

Tesmonni háravn. – Elnézést, hogy megzavarom a diskurzust, de meg tudnák kérem mondani a pontos időt?

Eszökecczit. – Elszívok egy (utolsó) cigit.

Hádeteteeztígyte? – Tényleg menni készülsz?

Fiszk. – Főúr, kérem a számlámat, legyen szíves!

Itagzi. – Itt a taxim, ideje indulnom haza

Subject: Bírósági humor …

#371541 Csusza

Subject: Bírósági humor

> Ügyvéd: Mit mondott a férje, mikor felébredt?

> Tanú: Hol vagyok, Cathy?

> Ügyvéd: És miért lett ekkor dühös?

> Tanú: Mert Susannak hívnak!

> ____________________________________________

> Ügyvéd: Aktív szexuális életet él?

> Tanú: Nem, csak fekszem a hátamon és nézem a plafont.

> ____________________________________________

> Ügyvéd: Doctor úr, igaz, hogy ha valaki alvás közben meghal,

> akkor csak másnap veszi észre, hogy meghalt?

> Tanú: Mondja, ön tényleg eltudta végezni az egyetemet?

> ____________________________________

> Ügyvéd: Hány éves a fiatalabbik fia, a 20 éves!

> Tanú: 20, mint az ön IQ-ja.

> ___________________________________________

> Ügyvéd: Jelen volt, amikor lefényképezték?

> Tanú: Ugye csak viccel?

> _________________________________________

> Ügyvéd: Szóval a baba august 8.-án fogamzott?

> Tanú: Igen.

> Ügyvéd: És ön akkor mit csinált?

> Tanú: Dugtam

> ____________________________________________

>

> Ügyvéd: Ugye 3 gyereke van?

> Tanú: Igen.

> Ügyvéd: Ebből mennyi fiú?

> Tanú: Egy sem.

> Ügyvéd: És mennyi lány?

> Tanú: Bíró úr, kérek egy új ügyvédet!

> ____________________________________________

> Ügyvéd: Hogy végződött az első házassága?

> Tanú: Halálesettel.

> Ügyvéd: Kinek a halálával?

> Tanú: Találgasson!

> ____________________________________________

> Ügyvéd: Kérem írja le a vádlottat!

> Tanú: Középmagas, bajszos, szakállas

> Ügyvéd: Férfi, vagy nő?

> Tanú: Hacsak nem volt itt a cirkusz, férfire tippelek.

>

> ____________________________________________

> Ügyvéd: Doctor úr, hány halottat boncolt karrierje során?

> Tanú: Mindenki, akit eddig boncoltam halott volt. Az élők

> túlságosan ellenkeznek.

> _________________________________________

> Ügyvéd: Emlékszik arra, hogy mikor kezdte a boncolást?

> Tanú: 8:30 körül

> Ügyvéd: És Denton úr akkor halott volt?

> Tanú: Hát, ha az elején nem is, a végén már biztos

> halott volt. ____________________________________________

>

> Ügyvéd: Doctor úr, leellenőrizte a páciens pulzusát boncolás

> előtt?

> Tanú: Nem.

> Ügyvéd: Leellenőrizte a vérnyomását?

> Tanú: Nem.

> Ügyvéd:Leellenőrizte a légzését?

> Tanú: Nem.

> Ügyvéd: Akkor lehetséges, hogy a páciens még élt, mikor

> elkezdte a boncolást?

> Tanú: Nem.

> Ügyvéd: Honnan tudja?

> Tanú: Mert a feje az íróasztalomon volt egy tálcán.

> Ügyvéd: Értem, de lehetséges, hogy mégis élt?

> Tanú: Nagyon kicsi az esély, de ha élt volna, akkor minden

> bizonnyal ügyvéd lett volna.

>

Re: Václav Klaus magáévá tett egy töltőtollat

#370994 Sumér harcos Előzmény: #370992

éppen most láttam a hiradóban is......elég jól felkapta a sajtó:)

ciki....

ha egyszer nem akart papirboltba menni:)

(ugyan nem tudom milyen értéket képviselt a toll,de másodlagos)

Megnyitottam megint, pár…

#370693 Fornit

Megnyitottam megint, pár mp-ig visszafelé forgott, aztán hejreállt.

Re: nincs cím

#370677 Rozsdáskilincs Előzmény: #370673

Másik módszer. Gyorsan pislogsz amilyen gyorsan csak tudsz, persze a képetnézve:-) Majd pislogást abbahagyva a varázslat megtörténik és változik a forgás.

Re: nincs cím

#370673 Rozsdáskilincs Előzmény: #370645

Próbáld igy. Az árnyék az óra járásával ellentétesen forog. Nézd egy pár körönát csak az árnyékra koncentrálva majd emeld a szemed a teljes ábrára. Láss csodát átverted az agyadat:-)

Re: nincs cím

#370648 Chaby Előzmény: #370645

a többiek alkoholt is fogyasztottak. Te mit ittál?? Lehet ezzel van baj :)