Regisztráció Elfelejtett jelszó

ZENE-Stock

Jeremy Brettnek ez Sherl…

#342749 banyaiz

Jeremy Brettnek ez Sherlock alakítása egyszerűen tökéletes nem tudom hányszor láttam már sorozatot, de minden kis részlet a helyén, új Sherlockok meg sem közelítik.

Sasha Bognibov

#342347 Fornit

Ugye még emlékszünk Sasha Bognibovra aki arról énekelt h szereti a 13 éves kislányokat? Itt az újabb dala amiből kiderül hogy nem is csak a lányok érdeklik, ám az életkor mint mindig most sem zavarja.

"It doesn't matter that you are under-age

Touch me, love me, embrace me and kiss me!"

Apa kocsit hajt! Gyere …

#341529 Fornit

Apa kocsit hajt!

Gyere Tibor megyünk a városba...

Re: FM 88.1

#340667 Hathor Előzmény: #340661

tegnap bementem Electro worldbe kipróbáltam néhány házimozis hifit, imádom, a szépen ciripelő, illetve kemény basszussal ellátott cuccosokat.

minden hifin ez volt bekapcsolva, nyomtam nekik egy kis kakaót és élvezkedtem, azóta mást sem hallgatok. Nem kell Roxy mixeket várnom.

köszi.

Re: FM 88.1

#340661 holnor Előzmény: #340659

http://risefm.hu/

itt le van írva, miért nincs duma. de normál üzemben sem beszélnek sokat, a zenék pedig tleg jók. és az általuk szervezett bulik is :)

Roxy régen sokkal jobb volt sztem. mondjuk úgy 5 évvel ezelőtt.

FM 88.1

#340659 Hathor

FM 88.1 Mhrz, Rise FM

mást nem tudok mondani.

kisérleti adás, duma, reklám nélkül.

Óránként csak annyi a duma, kisérleti adás.

Dance, house, trance szerű. Nekem bejön olyan mixek vannak rajta mint a slágeresebb Roxy hot mixek.

Király. Remélem megtartják jó szokásukat.

Alvin és a mókusok - júl…

#340307 Fornit

Alvin és a mókusok - júlia nem akar a földön járni

Kelly Rosenthal's 25 Best Guitar Riffs

#339890 Robag

Kicsit tud gitározni a leányzó :)