Re: FM 88.1 2011. január 7. 15:12 holnor Előzmény: #340659 http://risefm.hu/ itt le van írva, miért nincs duma. de normál üzemben sem beszélnek sokat, a zenék pedig tleg jók. és az általuk szervezett bulik is :) Roxy régen sokkal jobb volt sztem. mondjuk úgy 5 évvel ezelőtt.