Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: FM 88.1

holnor Előzmény: #340659

http://risefm.hu/

itt le van írva, miért nincs duma. de normál üzemben sem beszélnek sokat, a zenék pedig tleg jók. és az általuk szervezett bulik is :)

Roxy régen sokkal jobb volt sztem. mondjuk úgy 5 évvel ezelőtt.