Jeremy Brettnek ez Sherlock alakítása egyszerűen tökéletes nem tudom hányszor láttam már sorozatot, de minden kis részlet a helyén, új Sherlockok meg sem közelítik.
Jeremy Brettnek ez Sherlock alakítása egyszerűen tökéletes nem tudom hányszor láttam már sorozatot, de minden kis részlet a helyén, új Sherlockok meg sem közelítik.
Ugye még emlékszünk Sasha Bognibovra aki arról énekelt h szereti a 13 éves kislányokat? Itt az újabb dala amiből kiderül hogy nem is csak a lányok érdeklik, ám az életkor mint mindig most sem zavarja.
"It doesn't matter that you are under-age
Touch me, love me, embrace me and kiss me!"
tegnap bementem Electro worldbe kipróbáltam néhány házimozis hifit, imádom, a szépen ciripelő, illetve kemény basszussal ellátott cuccosokat.
minden hifin ez volt bekapcsolva, nyomtam nekik egy kis kakaót és élvezkedtem, azóta mást sem hallgatok. Nem kell Roxy mixeket várnom.
köszi.
itt le van írva, miért nincs duma. de normál üzemben sem beszélnek sokat, a zenék pedig tleg jók. és az általuk szervezett bulik is :)
Roxy régen sokkal jobb volt sztem. mondjuk úgy 5 évvel ezelőtt.
FM 88.1 Mhrz, Rise FM
mást nem tudok mondani.
kisérleti adás, duma, reklám nélkül.
Óránként csak annyi a duma, kisérleti adás.
Dance, house, trance szerű. Nekem bejön olyan mixek vannak rajta mint a slágeresebb Roxy hot mixek.
Király. Remélem megtartják jó szokásukat.
http://www.youtube.com/watch?v=CIQKgJsOAkc&feature=related
aktuális ma is .