Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

Re: RÁBA elemzés 2010.12.03. 4:01

#332331 Koffein Előzmény: #332322

gondolom átadás történt, amikor utoljára néztem pár100db-os tételek voltak a könyvbe... ezek szerint itt valami készül...

Re: RÁBA elemzés 2010.12.03. 4:01

#332322 zeeh_ Előzmény: #332316

Nem voltam gép mellett, mi volt ez a 75k?

Könyvből vették ki vagy csak Econet féle pakk átadás?

RÁBA elemzés 2010.12.03. 4:01

#332294 zeeh_

http://profitline.hu/technika/elemzes/207591/Raba_technikai_elemzes

"Nagyot esett novemberben az árfolyam, pláne miután törte a 2009 márciusában megindult emelkedő trendet még november 10-én. Egy ideig a 890 forintos szint még tartotta, de a múlt héten elszakadt a cérna még a 832 forintnál lévő utolsónak tekinthető támasz is letört. Ugyan azóta megindult már a korrekció, de a grafikonon is látható, hogy a korábbi támasz 832 forintnál most már ellenállásként funkcionált. Elég csúnyán néz ki a grafikon, valamint az RSI és az MACD indikátorok sem biztatóak. Emelkedésben ellenállás 850 forintnál, amennyiben nem tud a héten 832 forint felett megmaradni, akkor tovább csoroghat tovább 650 forint irányába 750, és 700 forintnál lévő köztes támaszok mellett."

ahogy elnézem kaptam egy…

#332117 Koffein

ahogy elnézem kaptam egy teszt pakkot... most vagy beszakad és 800alá megy, hogy stopolodjak, vagy itt a fordulat oszt fentebb kuszik...

holnap péntek, az 5ik na…

#331990 Koffein

holnap péntek, az 5ik napon megszokott pihenni... figyelgetem egy ideje, de nem nagyon merek belevenni, amíg a kormány vesző futása tart... :S

Re: nincs cím

#331863 apafi Előzmény: #331860

Ja, csak ösztökének volt ott :D

ps

De most 835-ön jött egy újabb kuncsaft.. 828-tól van még rése, lehet azért még betöltetik

Re: nincs cím

#331860 Fornit Előzmény: #331830

Ki is állt az a 10k 830-ról. szerk: esetleg átcsoportosított egy kicsit 35-re.

De vennének nyitóban. It…

#331829 Fornit

De vennének nyitóban. Itten egy rés lészen.

Re: nincs cím

#330659 zeeh_ Előzmény: #330649

BUX kosár tagokba nem merek belenyúlni hosszabb távra.

Addig marad az Orco, ami nem függ annyira a hazai helyzettől.